Як встановити ксенон в ВАЗ. Як устоновіть ксенон на ваз 2107.

В даний час магазини пропонують широкий асортимент ксенону на всі моделі ВАЗ, починаючи від 2107 і аж до найсучасніших. Процедура самостійної установки ксенону на автомобілі ВАЗ сімейства 2110-2112 не сильно відрізняється від установки ксенону на класичні моделі. Відмінності лише в операціях по зняттю і установці фар.
Вам знадобиться
  • - ксенонові лампи в комплекті,
  • - набір ключів,
  • - дриль зі свердлом 23 мм,
  • - 4 роз'єми (2 звичайних і 2 під товстий дріт).
Інструкція
1
Вимкніть акумулятор. Для цього достатньо від'єднати мінусовій провід. Розберіть фари. Для цього від'єднайте два електричних роз'єму від блок-фар, відкрутіть ключем два болти, що фіксують верхнє кріплення блок-фар, зніміть кришку радіатора і відкрутіть болти нижнього кріплення фар, з боку покажчика повороту піддіньте і зніміть декоративну накладку. Далі відкрутите гайку кріплення блок-фари до кронштейна і вийміть блок-фару. Повернувши циліндр гидрокорректора, вийміть фару з корпусу, потім від'єднайте покажчики поворотів, відкрутивши два гвинти. Видаліть стару лампу.
2
Оголити жовтий (плюсової) і коричневий (мінусовій) дроти. Розрізавши обидва цих дроти, кріпіть до їх кінців роз'єми. Для коричневого дроти роз'єми повинні бути з кріпленням для товстого дроту, для жовтого - роз'єми зі звичайним кріпленням. Місця кріплення роз'ємів повинні бути добре заізольовані, сам провід щільно затиснутий в кріпленні.
3
Лампи виробництва ОСВАР встановлюються без проблем. Для установки ламп BOSCH необхідно розширити отвір круглим напилком. Візьміть дриль з 23-мм свердлом і просвердлите отвір в центрі захисної кришки. Через цей отвір протягніть проводи для лампи (для цього і була потрібна установка роз'ємів). Саму лампу встановіть і закріпіть в цоколі. З'єднайте роз'єми проводів, що не плутаючи плюсовій з мінусовим. Блок розпалювання підключається за встановленою інструкції, наявної в комплекті з ксеноном.
4
Зберіть і встановіть фари, підключіть акумулятор. Блоки розпалювання закріпіть всередині моторного відсіку за допомогою клею, саморізів або хомутів. Фари обов'язково відрегулюйте.
Зверніть увагу
При недотриманні інструкції та неправильному підключенні можуть згоріти запобіжники, перегоріти лампи, блоки розпалювання.
Корисна порада
Правильно вибрати ксенон допоможе інформація на сайті «ВАЗ-класик».
Ксенонові лампи поділяються на кілька видів. При виборі ксенону в першу чергу слід визначитися з метою його використання, а потім тільки порівнювати пропоновану сучасними виробниками продукцію. Постарайтеся відповісти на питання, чи потрібен вам ксенон для покращення освітлення в нічний час доби і при певних погодних умовах, або ви плануєте просто змінити колір фар вашого автомобіля.
Інструкція
1
Якщо вас турбує недостатнє освітлення дороги під час поганих погодних умов, то оптимальним варіантом ксенону стануть лампи з температурним світінням менше 5000 К. Різновиди з більш високими показниками в дощову і туманну погоду не дають очікуваного ефекту, навпаки, погіршуючи видимість і створюючи, так званий ефект стіни.
2
Якщо вас цікавить відтінок ксенону, то особливу увагу слід звернути також на показник температурного світіння. Ксенонові лампи з колірною температурою до 4300 К будуть світити жовтим кольором, від 4300 К до 5000 К цей відтінок практично повністю зникає.
3
Ксенон від 5000 К до 5500 К світить білим кольором, а від 6000 К з'являється блакитний відтінок. Зверніть увагу на те, що лампи з максимальною температурою свічення в кілька разів гірше справляються з освітленням дороги при поганих погодних умовах, ніж ксенон з мінімальними показниками.
4
Для того щоб заміна фар була менш трудомісткою і дорогою, постарайтеся точно визначити тип цоколя фар вашого автомобіля. Якщо ви не володієте достатніми знаннями чи сумніваєтеся, то краще звернутися за допомогою до фахівців. В даному випадку достатньо надати продавцю або працівнику автосервісу звичайну лампу, яку ви плануєте замінити. Одними з найпопулярніших ксенонових фар є лампи з маркуванням Н4.
5
Не менш важливий момент - правильний вибір виду ксенонових ламп. Якщо в стандартній комплектації ваш автомобіль був оснащений лампами з однією ниткою розжарювання, то вам можна встановити ксенонове варіант. Якщо ниток розжарювання дві, то найбільш оптимальним варіантом стане установка биксенона (спеціальний механізм, який дозволяє міняти розташування ламп по відношенню до відбивачам фар).