Як вставити особа в шаблон. вставити особа в шаблон швидко.

Фотомонтаж відкриває перед вами тисячі нових можливостей по роботі зі своїми фотографіями та фотографіями друзів і знайомих. В інтернеті можна знайти сотні різноманітних шаблонів для фотомонтажу, як дитячих, так і взрослиx, і ви легко можете навчитися працювати з ними, поміщаючи в готові шаблони свої фотографії. Отже, як же працювати з готовим шаблоном?
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Багатьох користувачів в першу чергу лякає те, що при спробі відкрити скачаний шаблон в форматі psd, вони не бачать нічого, крім порожнього сірого поля. Швидше за все, в шаблоні просто відключені всі шари. Натисніть клавішу F7 або включите верстви вручну, навпроти кожного рядка у вікні зі списком шарів поставте значок очі одним клацанням миші.
2
Коли всі верстви відкриті, і ви бачите готовий шаблон з порожнім місцем для обличчя, можете відкривати фотографію, з якої будете працювати. Підберіть фото так, щоб положення голови і її ракурс були близькими до ракурсу і положенню голови на шаблоні. Чим менше ви будете коректувати положення особи вручну, тим реалістичніше буде зображення.
3
Виберіть будь-який інструмент для виділення - Lasso Tool або Rectangular Marker, виділіть особа з невеликою зоною навколо нього, а потім скопіюйте на новий шар. Перетягніть вирізане обличчя на вікно з шаблоном.
4
Щоб обличчя виглядало пропорційним фігурі на фото в шаблоні, відкрийте команду Free Transform і, затиснувши Shift для збереження пропорцій, зменшіть його до потрібного розміру. Потім, помістіть шар з особою серед інших верств шаблону так, щоб всі верстви лягли один на одного правильно. Наприклад, якщо в шаблоні використовується головний убір, то його шар повинен знаходитися поверх нового шару з особою, щоб головний убір перекривав його. Шар з костюмом, в свою чергу, теж повинен перекривати ваше зображення.
5
Переконайтеся, що особа помістилося в шаблон і виглядає достовірно. Якщо ж цього не відбулося, знову відкрийте команду Free Transform і підтягніть елементи шаблону один до одного, або навпаки віддаліть їх один від одного, щоб створити ілюзію реалістичності.
6
Щоб довести фотографію до фінального стану, приберіть всі зайві елементи виділення навколо особи, якщо вони присутні. Для цього додайте до шару з особою швидку маску (Add Layer Mask), а потім чорною кистю акуратно зафарбуйте всі зайві області, вони опиняться прихованими.
7
Залишилося зробити остаточні штрихи - зробити корекцію кольору обличчя, щоб воно не відрізнялося від кольору шкіри людини на шаблоні. Відкрийте Levels і вручну відкоригуйте колірну гамму.