Як відіпрати гуаш.

Плями гуаші досить стійкі. Але, застосувавши деякі хитрощі, впоратися з ними можливо. Головне, діяти швидко і наполегливо. Щоб уникнути проблем з виведенням плям, можна використовувати спеціалізовану гуаш і працювати у фартусі.
Вам знадобиться
  • Холодна вода, мило, пральний порошок, мило "Антіпятін", рідина БОС, уайт-спірит, пральний порошок SA8 Premium, Dr.Beckmann Fleckenteufel - плямовивідник для гуаші
Інструкція
1
У першу чергу необхідно запрати річ у холодній воді з будь-яким милом. Розчинник гуаші - вода. Основний обсяг фарби змиється відразу.
2
Незамінний помічник у справі відпирання гуаші - мило "Антіпятін". Слід намилити пляма милом. Потім ретельно випрати вручну. Завершити прання можна в пральній машині на режимі з попереднім пранням.
3
Одним з варіантів є засіб БОС. Цим засобом необхідно відпирати гуаш в холодній воді. результат не змусить себе чекати. Після БОС від плям не залишається сліду.
4
Речовина уайт-спірит допомагає, якщо плями застарілі. Слід покласти з вивороту що-небудь тверде і світлу тканину. Відтирати пляму необхідно зовні за допомогою щітки, змоченою в спирите. Змочувати тканину треба щедро. Проробити процедуру слід не менше трьох разів. В результаті цієї маніпуляції пляма буде просочуватися на тканину, а зовні пропадать.Затем необхідно випрати річ в пральній машині. Уайт-спірит, практично без запаху, але одяг краще все ж гарненько прополоскати.
5
Виключне миючий засіб - пральний порошок SA8 Premium. Він створений на основі кукурудзи та цукрових буряків. Вчені винайшли цей порошок, щоб полегшити боротьбу з різними пятнамі.В зокрема, плями гуаші, не витримують натиску порошку. Після прання не залишається сліду плям. Навіть ті, які проникли глибоко у волокна тканини, отстіриваются.Стірать SA8 Premium слід в пральній машині, можна на режимі з попереднім пранням.
6
Крім загальних засобів для виведення плям існує і спеціалізоване засіб. Це - Dr.Beckmann Fleckenteufel - плямовивідник для гуаші. Діє він швидше звичайних засобів. Навіть якщо фарба вже проникла в глибокі шари тканини, він з нею впорається.
7
Щоб не виникало проблем з виведенням гуаші, можна користуватися фарбами ГАММА. Ці фарби легко відпираються і змиваються з шкіри рук.Кроме цього, необхідно використовувати фартух і нарукавники. Тоді проблема брудних речей і плям гуаші відпаде сама собою.
Зверніть увагу
Не варто замочувати одяг в речовині з хлором. На пляма навряд чи вплине, а тканина може постраждати.
Корисна порада
Свіжа пляма легко відпирається в проточній холодній воді з милом. Але робити це треба протягом перших 5-10 хвилин.