Як відремонтувати пластикові вікна.

Пластикові вікна - зручні та надійні конструкції, проте і вони можуть ламатися. Найчастіше господарі вікон викликають майстра з сервісного центру. Але є деякі секрети, які допоможуть вам усунути проблему самостійно, заощадивши гроші і час.
Вам знадобиться
  • машинне масло, шестигранний ключ, гумові ущільнювачі
Інструкція
1
Якщо ручка повертається зі скрипом і клацанням, перевірте, чи не потрапили в фурнітуру пісок або бруд. Прочистите ФУРНІТУРНИЙ систему і змастіть її за допомогою машинного масла.
2
З вікна дме. Швидше за все, відповідна планка погано притискає запірну цапфу. Щоб усунути продування, треба перевести цапфу в зимовий режим. Перевірте, зачіпляє чи цапфа за відповідну планку. Якщо ні, то треба зрушити відповідну планку. Ще одна причина продування - вихід з ладу гумового ущільнювача. Тоді вам доведеться відкрити вікно, витягнути гумове ущільнення і вставити нове. Придбати ущільнювачі можна в будь-якій фірмі, що торгує вікна ми ПВХ.
3
Дути з вікна може і від неправильної установки конструкції. У цьому випадку самостійно впоратися неможливо, так як доведеться демонтувати вікно і встановлювати його заново. Якщо ж є заводський брак, наприклад, стулка менше, ніж треба, то тут доведеться повністю міняти стулку.
4
При промерзанні та освіті полою на вікна х можна говорити про негерметичності вікна . У такому випадку потрібно регулювання, яку повинен робити професіонал. При промерзанні підвіконь, рам або укосів мова йде про погане монтажі конструкції. Вихід - проведення демонтажу і нова установка. На жаль, впоратися самостійно з такою проблемою досить складно. Швидше за все, доведеться звертатися в віконну фірму, яка виготовила металопластикові вікна .
5
При випаданні стулки з відкидного положення слід підняти її вгору на кілька міліметрів, одночасно підтягуючи шестигранним ключем петлю на нижній рамі.
6
Якщо при спробі закрити вікно стулка зачіпає за раму, необхідно трохи підняти її вгору. Використовуйте шестигранний ключ: вставте його в регулювальний отвір, що знаходиться на нижній петлі стулки і обережно поверніть у напрямку за годинниковою стрілкою.