Як відокремити звукову доріжку.

Вийняти певну частину музичної композиції можна кількома способами. Найчастіше це роблять для установки мелодії на дзвінок, а також при створенні всіляких презентацій чи власних кліпів.
Вам знадобиться
  • Sound Forge, Movie Maker, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб вирізати шматок з музичної доріжки - скористатися онлайн-сервісами. Незважаючи на їх різноманітність, всі вони володіють одним великим недоліком - неможливо хоч якось змінити характеристики отриманого треку. Перейдіть на сайт http://www.mobilmusic.ru/mp3rezak або http://www.mp3cut.ru/cut_mp3.
2
Завантажте музичний файл, від якого потрібно відокремити фрагмент. На екрані відобразиться звукова доріжка. Виділіть і видаліть непотрібні елементи. Збережіть і скачайте вийшов фрагмент. Найімовірніше, для роботи з такими сервісами необхідний файл з розширенням mp3.
3
Якщо у вас немає доступу в інтернет або ж вам потрібно зробити детальну настройку музичного фрагмента, то скористайтеся програмою Movie Maker. У деяких операційних системах Windows вона є стандартною.
4
Запустіть програму Movie Maker. Знайдіть у головному навігаційному меню вкладку «Файл» і відкрийте її. Виберіть пункт «Додати». Вкажіть папку, в якій зберігається музичний файл, і виберіть його.
5
У нижній частині екрана під меню візуалізації з'явиться звукова доріжка. Виріжте зайві шматки композиції. У разі необхідності, додайте потрібні ефекти і збережіть отриманий трек.
6
Для більш якісного та повного зміни якість музичного файлу краще використовувати більш потужну програму. Встановіть Sound Forge. Запустіть цю програму.
7
Аналогічно алгоритму, описаного в четвертому пункті, відкрийте потрібний файл. Видаліть зайві частини композиції. Дана програма дозволяє працювати зі стереозвуком, тому ви можете окремо змінювати параметри звучання для лівого і правого каналів.
8
Натисніть клавіші Ctrl і S для збереження кінцевого варіанту треку. Виберіть необхідний формат файлу, встановіть bit rate, збільште або зменшіть гучність звучання.