Як змінювати розміри зображень.

Міняти розміри фотографій і малюнків користувачам інтернету доводиться досить часто. Занадто великий розмір зображень не підійде для викладання їх в мережу, він збільшить час завантаження і забиратиме надто багато ресурсів і трафіку. Як швидко і ефективно зменшувати розміри картинок, фотографій та інших зображень без втрати якості? Вашу роботу може істотно полегшити безкоштовна програма під назвою Fotosizer, дуже проста у використанні і досить функціональна.
Вам знадобиться
  • Fotosizer
Інструкція
1
Вашу роботу може істотно полегшити безкоштовна програма під назвою Fotosizer, дуже проста у використанні і досить функціональна. Скачайте програму і встановіть її, потім відкрийте в ній кілька фотографій, розмір яких ви хочете зменшити, за допомогою команди Add Image.
2
Якщо ви хочете зменшити до одного і того ж розміру відразу кілька фотографій, наприклад, набір знімків з якогось заходу, натисніть Add Folder. Таким чином, ви додасте в програму цілу папку, до якої будуть застосовуватися зміни.
3
Тепер зверніть увагу на розділ налаштувань (Settings). Відкрийте його і вкажіть вручну всі необхідні параметри зміни картинок, які ви хочете у результаті побачити.
4
В розділі Resize settings виберіть одиниці виміру (краще використовувати пікселі), а потім вкажіть ширину і висоту картинки, які потрібно отримати. Якщо ви не хочете вказувати власні розміри, натисніть Preset settings, і програма сама запропонує вам кілька варіантів готових розмірів. Там же присутній параметр зміни якості - ви можете вказати відсоток якості, яким володітимуть готові зображення.
5
Далі виберіть в налаштуваннях папку, в яку будуть збережені готові файли, а також вкажіть, в якому форматі необхідно їх зберігати. Найчастіше це той же самий формат, і нічого вказувати не потрібно; але якщо ви хочете змінити формат фотографій, відзначте цей пункт відповідно до очікуваного. Процес настройки займе у вас не більше п'яти хвилин, залишиться натиснути кнопку старту і отримати цілий пакет готових зменшених фотографій.