Як зробити фрезерний стіл. стіл фрезерний своїми руками.

Фрезерний стіл дозволяє швидко і акуратно виготовити сполуки, профілювати кромки. Якщо раніше такою можливістю володіли тільки професійні меблеві майстерні, зараз, це стало доступно кожному стіл яру-любителю. Асортимент фрезерних стіл ов великий. Однак виготовити такий стіл можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - дошки,
  • - ламінована МДФ,
  • - фанера,
  • - шурупи,
  • - клей,
  • - фреза,
  • - лобзик.
Інструкція
1
Фрезерний стіл має нескладну конструкцію. Приготуйте дошки перетином 50х100 міліметрів. З'єднайте їх шурупами. Це будуть стійки. Також для кришки стіл а і регульованою каретки вам знадобиться ламінована МДФ і березова фанера.
2
Виготовте кришку для опорної плити. Опорну плиту краще взяти готову з отворами для фрез різного діаметру.
3
З'єднайте під кутом дев'яносто градусів горизонтальну і вертикальну частині задньої стінки. Випиляєте деталі з припуском, обробивши краю фрезою. Далі з задньої сторони кришки стіл а випиляєте отвір. Він необхідний для того, щоб контролювати роботу фрези. У проріз помістіть змінний блок і закріпіть кришку до задньої стінки стіл а.
4
З дощок перетином 50х100 міліметрів виготовте раму. Рама потрібна для посилення кришки. Збірку рами здійснюйте на рівній поверхні з використанням клею і шурупів. Закріпіть на ній готову кришку.
5
Далі на робочій поверхні кришки фрезерного стіл а необхідно вибрати поглиблення для опорної плити. При цьому необхідно враховувати товщину опорної плити фрезерної машинки. Глибина ніші повинна відповідати їй. Таким чином, опорна плита встане врівень зі стіл ом.
6
За допомогою лобзика випиляєте в ніші проріз для фрезерної машинки. Фрезерну машинку закріпіть на опорній плиті і опустіть її в отвір. При цьому між машинкою і стінками отвору необхідно залишити проміжок.
7
Варто відзначити, що наявність регульованої каретки дозволяє кріпити відразу кілька підвісних пристосувань. Оскільки рух каретки відбувається точно по вертикалі, навісні пристосування рухаються паралельно кришці стіл а. Завдяки цьому робота відбувається більш ефективно.
8
Стіл практично готовий. Залишилося поперек стіл а визначити паз у вигляді хвоста ластівки і закріпити кришку з рамою на стійці.