Як змінити вид іконок.

Папки та файли в вигляді картинок або значків полегшують сприйняття міститься в комп'ютері інформації. Користувач починає швидше орієнтуватися на робочому столі, всередині системних і особистих папок, а також в інтерфейсі зовнішніх підключених пристроїв - флеш-накопичувачів, лазерних дисків і дискет. Ярлики не тільки прикрашають зовнішній вигляд папок, але і надовго запам'ятовуються для подальшої роботи. В операційній системі існує служба по тому, як змінити вид іконок.
Інструкція
1
Клацніть по вибраній папці правою кнопкою миші. У який з'явився службовому списку виберіть нижню команду «Властивості». Відкриється робоче вікно папки, де ви зможете подивитися її загальні характеристики - тип, розміщення на жорсткому диску, розмір в байтах, кількість містяться файлів та інші атрибути. Ви також зможете керувати локальним і мережевим доступом до папки, відповідальними за її безпеку. Вам знадобиться найостанніша вкладка вікна «Властивості», так як змінити вид іконок можна саме там. Називається ця вкладка "Налаштування". Перейдіть по ній.
2
Верхнє поле має заголовок «Вибір відповідного типу папки». Там ви зможете настроювати і застосовувати відповідні шаблони для папки, такі як «Документи», «Зображення», «Фотоальбом», «Артист», «Музика» або «Відео». Відповідно до типу папки буде потрібно задати необхідний вид значка папки - іконку (по-іншому - ярлик). Іконки можна змінювати на свій розсуд, якщо тільки до папки не застосовується режим ескізів (малюнків). Для того щоб поміняти ярлик на інший, перейдіть в нижнє поле «Значки папок». Натисніть кнопку «Змінити значок».
3
Перед вами з'явиться ще одне невелике вікно з назвою «Змінити значок для папки ... (далі вказується назва даної папки)». У верхній частині вікна існує вікно пошуку значків в файлах системи. Буде потрібно ввести ім'я файлу і клікнути на кнопку «Обзор», щоб знайти і завантажити необхідний ярлик. Найчастіше користувачі використовують нижнє віконце з повзунком прокрутки «Вибрати значок з наступного списку». Воно дуже зручно в плані наочності. Просто виберіть сподобався значок, наприклад, зображення лазерного диска, дерева із зеленою кроною, жовтої зірочки або пурхають метелики і натисніть кнопку "Ok". Після цього вид ярлика папки зміниться.
Корисна порада
Якщо не знайшли підходящої картинки, можна скористатися спеціальними програмами по зміні значків-іконок-ярликів.