Як використовувати Nokia як модем. Як з'єднати нокию Як модем.

Домовимося відразу. Ви не техно-маніяк, якому дай тільки що-небудь понабудовували - я, не любитель плутаних пояснень. Вам потрібно, з якихось причин, вийти в Інтернет за допомогою телефону Nokia - я, знаю і підкажу вам як.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, телефон Nokia, дата-кабель, програма Nokia PC Suite, сім-карта (з підключеною послугою GPRS internet).
Інструкція
1
Для початку, одним з доступних способів, активуйте послугу GPRS internet (на сім-карті вашого телефону). В офісі компанії-оператора, відправивши SMS на службовий номер або поспілкувавшись з оператором гарячої лінії. Робиться це абсолютно безкоштовно. Всі потрібні номери знайдете на сайті вашого оператора або в офісах продажів. Точно також підключаєте одну з опцій «безлімітний інтернет». Опцій цих зараз досить багато і ви без зусиль знайдете для себе ту, що буде відповідати саме вашим вимогам.
2
Установлюєте безпосередньо на ваш комп'ютер або ноутбук програму Nokia PC Suite. Вона знаходиться на диску, який йде в комплекті з телефоном. Установка займе зовсім небагато часу і пройде без проблем, завдяки докладним підказкам. Драйвера, необхідні для підключення телефону і коректної роботи з ним, завантажуються автоматично разом з програмою. Якщо ви є щасливим володарем телефону без надмірностей в коробці - ласкаво просимо на офіційний сайт виробника. Завантажуєте найсвіжішу версію, що цікавить нас програми (з подальшою установкою).
3
Тепер, коли підготовчі моменти залишилися позаду, можна приступити до того, заради чого, власне кажучи, все це й затівалося. 1. З'єднайте між собою комп'ютер і телефон. Для цієї мети однаково добре підійде як USB-кабель з комплекту, так і Bluetooth. 2. Запустіть на комп'ютері (ноутбуці) програму Nokia PC Suite. 3. У вікні програми клікніть по вкладці "файл". 4. У списку, що випав вибираєте "Підключення до інтернету". Увага! Зараз програма сама, на ваших здивованих очах, встановить необхідну підключення. Про що негайно вас повідомить, просто дивіться на екран монітора.
4
Ось так елегантно, в три кліка, ви вийшли в Інтернет, використовуючи свій апарат Nokia в якості модему. Треба зауважити, без всяких проблем і нікому непотрібного мазохізму. Однак, при всій простоті, необхідно все-таки дотриматися умов, наведені вище. Вдалих подорожей по мережі.