Як вивести ноутбук із сплячого режиму. Як вийти з режиму сну на ноутбуку.

Однією з головних характеристик ноутбука є його час роботи в автономному режимі. Щоб його продовжити, потрібно грамотно налаштувати план енергоспоживання. Тоді простоює ноутбук буде швидко засинати і включатися тільки по команді власника.
Інструкція
1
Для багатьох власників портативних комп'ютерів одним з головних факторів є тривалість його автономної роботи. Сучасні моделі володіють потужними акумуляторами, здатними забезпечувати роботу машини до 9 годин. А щоб оптимізувати ці показники, потрібно налаштувати правильний режим енергоспоживання - виставити таймери з перекладу ноутбука в сплячий режим або відключення.
2
Різні моделі ноутбуків можуть бути запрограмовані на різні команди. У більшості випадків, для того, щоб вивести машину із сплячого режиму, буде потрібно натиснути клавішу живлення (Power). Крім того, він може спрацьовувати на відкриття кришки, натискання будь-якої кнопки на клавіатурі, клацання кнопкою миші.
3
Але бувають випадки, коли ноутбук зависає в сплячому режимі. Це може статися через надмірну розрядки акумулятора, збою налаштувань системи або помилок у виконуваному процесі. У цих випадках можна спробувати зробити наступне: - поставити ноутбук на зарядку (під'єднати шнур живлення), трохи почекати і натиснути кнопку Power або клавішу Fn; - натиснути кнопку Reset, розташовану на днище ноутбука . Це призведе до звичайної перезавантаження системи, що прибирає з пам'яті некоректні процеси, що заважають висновку із сплячого режиму; - якщо є підозри, що комп'ютер завис, його потрібно перезавантажити. Для цього потрібно натиснути і утримувати протягом декількох секунд кнопку живлення. При цьому методі незбережені документи можуть бути загублені; - витягти акумулятор на кілька секунд, потім вставити його на місце і натиснути кнопку живлення. Ноутбук автоматично перезавантажиться.
Зверніть увагу
Хоча в сплячому режимі рівень енергоспоживання знижений, надмірне перебування в ньому може призвести до сильної розрядки. При цьому ноутбук може автоматично перейти в режим гібернації.
Корисна порада
Слідкуйте за рівнем заряду батареї - розряджений акумулятор може привести до "зависання" ноутбука в сплячому режимі.
Іноді користувачі операційних систем Windows стикаються з неможливістю завантаження робочого столу після виходу із сплячого режиму . Найчастіше ця проблема пов'язана зі старими версіями відеодрайверів, але в деяких випадках доводиться шукати справжню причину.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows з активованою опцією «Сплячий режим».
Інструкція
1
При виході із сплячого режиму користувач зазвичай стикається з трьома варіантами: коректним відображенням робочого столу, появою BSOD (блакитний екран смерті) або відсутністю будь-якого зображення, тобто чорним екраном. Останні два стани не критичні і лікуються невеликою надбудовою системи.
2
Якщо ви вже зіткнулися з такою проблемою, вам допоможе перезавантаження комп'ютера: натисніть кнопку Reset на передній панелі системного блоку. Після завантаження системи слід налаштувати одне з usb-пристроїв, миша або клавіатуру. Для цього відкрийте аплет «Диспетчер пристроїв», вибравши однойменний пункт контекстного меню «Мого комп'ютера». Також це можна зробити через «Виконати», який знаходиться в меню «Пуск». У вікні, введіть команду devmgmt. msc і натисніть кнопку OK.
3
У новому вікні розкрийте один з розділів «Клавіатури» або «Миші та інші вказівні пристрої». Викличте «Властивості» пристрою через контекстне меню. Потім перейдіть до вкладки «Управління електроживленням». Зніміть позначку з рядка «Дозволити пристрою висновок комп'ютера із сплячого режиму » і клацніть по кнопці ОК, щоб закрити вікно.
4
У деяких випадках рекомендується повністю відключати «Режим/Сплячий режими». Виконати цю операцію можна за допомогою настройки аплету «Властивості: Екран», але не завжди це допомагає. Тому потрібно запустити спеціальний додаток через інструмент «Виконати». Натисніть клавіші Win + R, введіть команду powercfg.cpl і натисніть OK.
5
У лівому стовпчику виберіть рядок «Налаштування переходу в сплячий режим». Для параметрів «Перекладати комп'ютер в сплячий режим» і «Відключати дисплей» необхідно виставити значення «Ніколи».
6
Опція відключається тут же. Для цього клацніть по рядку «Змінити додаткові настройки живлення» і перейдіть до режиму «Сон». Розкрийте список «Сон після ...» і виставте значення «Ніколи» для всіх параметрів.