Як відновити дані після видалення. відновлення файлів після видалення.

Ситуації, при яких можна випадково видалити дані з жорсткого диска, бувають різні. Можна помилково відформатувати не той розділ або випадково видалити потрібну папку. Насправді не важливо, як саме були видалені потрібні вам файли. Набагато важливіше, як саме відновити ці файли. Якщо ви вирішили зайнятися процесом відновлення файлів відразу після того, як вони були стерті, шанси на успішне відновлення значно виростають. Але навіть якщо потрібні файли були видалені давно, ймовірність відновлення даних досить висока.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою операційною системою Windows, програма Filerecovery
Інструкція
1
Важливо знати, що після того як ви видалили потрібні файли або помилково отформатировали розділ диска, ні в якому разі до процедури відновлення не записуйте в цей розділ ніякої інформації, інакше ймовірність успішного відновлення даних знижується.
2
Скачайте з інтернету програму Filerecovery. Встановіть додаток на комп'ютер, після чого запустіть його. Основне меню програми ділиться на два вікна. У лівому вікні розташований список всіх розділів жорсткого диска комп'ютера. З цього списку виберіть той, з якого ви хочете відновити загублені дані. Зверху вікна знаходиться панель інструментів. Після того як ви виберіть потрібний розділ, натисніть на панелі інструментів Quick scan.
3
Після цього почнеться процес сканування розділу жорсткого диска. По його завершенні в правому вікні програми з'явиться список файлів, які можливо відновити. Затисніть ліву кнопку мишки і виділіть всі файли. Потім натисніть по будь-якому з файлів правою кнопкою мишки і в контекстному меню виберіть пункт Recover. У виниклому вікні також натисніть Recover. Файли будуть відновлені.
4
Якщо кількість знайдених для відновлення файлів вас не влаштовує, скористайтеся іншим способом. На панелі інструментів натисніть Super scan. З'явиться додаткове вікно, в якому навпроти напису Scan what є стрілочка. Натисніть по ній і виберіть розділ, з якого будуть відновлені файли.
5
В цьому режимі роботи програми процес сканування буде дуже довгим, зате після його завершення відсоток знайдених для відновлення файлів буде максимальний. Рекомендується не навантажувати комп'ютер в цей час ніякими іншими операціями, так як це може уповільнити і без того довгий процес сканування. Після його завершення всі файли будуть відображені в правому вікні програми. Процес відновлення такої ж, як і попередньому випадку.