Як продати норкову шубу.

Кожна жінка любить одягатися в хутра, але приходить час, коли хочеться купити нову шубку, а от куди подіти стару? Весь шафа повністю забитий старими куртками, пальто і шубами. Якщо ви все-таки вирішили розлучитися з поношеного норковій шубою, розгляньте кілька варіантів, які допоможуть вам продати річ, вживану і нарешті купити нову, саме ту, про яку ви так довго мріяли.
Інструкція
1
Найлегший і простий спосіб продажу норковій шуби - це продаж через всесвітню павутину - Інтернет. Існує величезна кількість безкоштовних сайтів і форумів, в якому і можна розмістити дане оголошення. При цьому його краще розмістити восени, але не влітку. Так як через деякий час ваше оголошення про продаж норкової шуби стане практично неактуальним і пересунеться на задній план. Крім того, існують сайти, в яких можна подати безкоштовно оголошення всього на два тижні вперед, а після цього доведеться платити гроші. Не забудьте вказати більше подробиць, опис, ціну та ваш номер телефону. Бажано прикріпити фотографію вашої шубки.
2
У наш час знову входить в моду продаж через комісійний магазин. Принесіть в нього норкову шубу і обговоріть умови з продавцем даного закладу. В основному умови продажу пропонує безпосередньо магазин і сума найчастіше не завжди збігається з бажаною. Подібні магазини розташовані в крупних містах з великою кількістю населення. Якщо вашу річ куплять, вам обов'язково зателефонують і віддадуть частину грошей.
3
Можна подати оголошення в місцеву газету і телебачення, але це, швидше за все, вам вийде в круглу копієчку. Якщо ви, звичайно, не вирішите написати або надрукувати оголошення власноруч і приділити деякий час для розклеювання його по зупинках, біля під'їздів і станцій метро. В цьому випадку ви заощадите гроші, але витратите більше часу. Але в цьому є істотний плюс, ви самі вирішуєте, за яку ціну продати норкову шубу і безпосередньо спілкуєтеся з покупцями.
4
«сарафанне радіо» - найдієвіший спосіб продажу старих речей. Розкажіть всім знайомим, родичам і друзям про те, що ви вирішили продати норкову шубу . Можливо, серед них і знайдеться покупець. Якщо вам гроші потрібні не терміново, запропонуйте покупцеві купити шубку в розстрочку. Таким чином, у вас більше шансів продати річ.