Як назвати мишку.

Поява домашньої тварини в будинку - це завжди радість і приємні клопоти, навіть якщо це тільки мишка. Вибір місця в квартирі для нового вихованця, придбання всього необхідного, облаштування - справ вистачить всій родині. Але найцікавіше запитання - це ім'я. Назвати мишку - не сама звичайна, але цілком розв'язувана задача.
Інструкція
1
Ім'я для мишки краще вибирати коротке, звучне і просте, з одного-двох складів. За основу імені можна брати як іменники - "хвіст", "грудка", "олівець", так і прикметники, а також людські імена.Еслі тварина купувалося в подарунок дитині - неодмінно дайте йому можливість самому вибрати для неї ім'я. Дитяча фантазія створює на рідкість красиві й оригінальні варіанти.Еслі ви придбали звичайного звірка на ринку - фантазії буде, де розгулятися. Господиням більше сподобаються пестливі, "зворушливі" імена для своїх улюблениць - Мася, Муся, Туся, Малюк і т.д. Чоловіки не схильні до проявів зайвої ніжності, тому їх вихованцям краще підійдуть "нейтральні" клички: Маус, Агат, Гера. Можна підійти до цього питання з гумором і обіграти ім'я: Абрек - для звірка з характером, Важняк - для мишки з почуттям власної гідності, Мутант - для тваринного-переростка.
2
Якщо ж ви придбали породисту декоративну миша, питання з її кличкою в деякій мірі вирішуватиме заводчик. Деякі розплідники дають тваринам імена ще до продажу майбутнім господарям. За загальними правилами заводчиків, імена породистим мишкам присвоюються не просто так, а по букві, що позначає порядковий номер посліду. Дуже часто першою частиною імені стає назва самого розплідника. Тому назвати породисту мишку навіть простіше: достатньо відкрити словник на потрібній літері і вибрати звідти вподобане слово.Начінайте привчати звірка до імені з перших же днів. Ставлячи в клітку корм і воду, попередньо кілька разів окликніть мишку по імені. Деякий час по тому вона буде відгукуватися на подзив.Мишка в будинку - це тварина, яка дарує мало турбот і багато радості.
Зверніть увагу
Миші краще почуваються в суспільстві одноплемінників, але при цьому залишається ризик їх безконтрольного розмноження.