Як обмежити інтернет для дітей.

Для багатьох дітей в даний час не існує світу без комп'ютера. Комп'ютер це - і засіб для спілкування і навчання, і іграшка, з якою вони не хочуть розлучатися. Щоб захистити дітей від агресивного і негативного впливу сучасних технологій, необхідно встановити спеціальні програми: програми - блокіратори і програми - фільтри. Більшу частину проблем можна уникнути, якщо ввести обмеження інтернету для дітей .
Інструкція
1
Введіть контроль за часом перебування дитини за комп'ютером. Існують спеціальні програми, які встановлюються на комп'ютер для здійснення цього контролю. Ви самі зможете контролювати час перебування вашої дитини за екраном монітора.
2
Встановіть програму - фільтр, що блокує певний веб - контекст сайтів (білі і чорні списки матеріалів). Ваша дитина буде мати доступ тільки до тих матеріалів, які дозволені для перегляду дітей .
3
Встановіть програму, яка обмежує доступ до сайтів з певною тематикою. Фільми, сайти різноманітної тематики, ігри, соціальні мережі - комп'ютер надає різноманітні можливості для дітей і дорослих. А простори інтернету викликають підвищений інтерес у дітей , адже там вони можуть знайти все, що душі завгодно, навіть і те, що «не можна».
4
Безсумнівно, інтернет - хороший засіб для навчання, відпочинку і спілкування. Але в мережі існує і корисна, і небажана інформація для дитини. Крім цього, тривале перебування за монітором шкідливо для здоров'я: псується постава і зір. Нещодавно, фахівці зіткнулися і з новою проблемою - психологічна залежність дитини від комп'ютера. Тому, над діяльністю дитини в інтернеті необхідний суворий батьківський контроль.
Зверніть увагу
Нагадайте дитині, що не слід відкривати і читати листи - спам. Тим більше, на них отвечать.Об'ясніте дітям, що файли, надіслані невідомими людьми відкривати не можна. Вони можуть містити віруси або «агресивну» інформацію.
Корисна порада
Слідкуйте не тільки за часом, який проводить дитина за комп'ютером, а й постійно спостерігайте, чим саме зайнятий ваш малиш.Об'ясніте дітям, що вони нікому не повинні надавати інформацію про себе і свою сім'ю в інтернеті.
Багатьох батьків турбує кількість часу, який дитина проводить в інтернеті . Для того щоб обмежити це час, ви можете використовувати одну з декількох програм, призначених для цього, наприклад, Kaspersky CRYSTAL.
Інструкція
1
Запустіть Kaspersky CRYSTAL, після чого натисніть на панель «Батьківський контроль». Вам потрібно встановити пароль, який забороняє зміна налаштувань в цьому меню. Натисніть на посилання «Поставити пароль для Батьківського контролю», після чого встановіть галочки на «Налаштуваннях параметрів програми», що знаходяться в групі «Область дії пароля». Після цього введіть пароль в поле «Підтвердження пароля» і натисніть ОК.
2
Перейдіть на вкладку «Користувачі». Активуйте батьківський контроль, якщо він відключений. Зі списку облікових записів виділіть всі, або ті, під якими ваша дитина може зайти на комп'ютер. Після цього натисніть на кнопку «Налаштувати».
3
У лівій частині вікна, яке перед вами відкрилося, виберіть пункт «Використання», а в правій - «Включити». У групі «Обмеження» встановіть прапорець на «Обмежити використання у зазначені дні тижня». За допомогою цього пункту меню ви обмежите доступ в Інтернет в час діб і дні тижня, вказані в таблиці. Для налаштування натисніть на одну з кнопок «Забороняти» під таблицею, після чого натискайте на перетинання заданих рядків і стовпців, що означають час діб і дні тижня відповідно. Обов'язково відключіть значок «Обмежити добове час роботи», після чого натисніть на кнопку ОК.
4
Ви також можете обмежити сумарний час роботи, проведений дитиною в мережі. Для цього в опції «Включити» необхідно встановити галочку на «Обмежити добове час роботи», після чого вказати в полі сумарну тривалість роботи в мережі у годинах і хвилинах. Пам'ятайте, що також необхідно встановити галочку на опції «Обмежити добове час».
5
Після цього введіть пароль, що оберігає налаштування від їх зміни та натисніть на кнопку ОК. Тепер у разі якщо ваша дитина буде використовувати Інтернет понад ліміт або в години, не призначені для цього, буде з'являтися вікно з відповідним попередженням.