Як провести вентиляцію.

Щоб у погребі підтримувалася нормальна температура, необхідно забезпечити його хорошою припливно-витяжною вентиляцією. Всю роботу можна виконати самостійно. До роботи потрібно поставитися серйозно, в іншому випадку вентиляція не працюватиме належним чином.
Інструкція
1
Необхідно встановити 2 труби - витяжну і припливну. Щоб відбувався хороший повітрообмін, потрібно розмістити їх в двох рівнях. Якщо є можливість, то установку найкраще провести в різних місцях льоху. Вхідний отвір витяжної труби повинно бути розміщено вгорі, під стелею. Приточное отвір найкраще робити внизу, на висоті, приблизно, 50 сантиметрів від підлоги. Повітря буде переміщатися по вентиляційних трубах за рахунок різниці питомих ваг теплового внутрішнього повітря і холодне зовнішнього. Дана система вентиляції льоху називається природною.
2
Витяжна вентиляційна труба повинна бути виведена вище гребеня покрівлі. Тим самим буде забезпечена стійка тяга. У межах горища або погребици найкраще зробити утеплення. Далі потрібно звернути увагу на перетин вентиляційних труб. Воно вибирається залежно від площі льоху. Якщо вона дорівнює 6-8 м2, то перетин труби має бути 12x12 сантиметрів. Також варто сказати, що є додатковий приплив зовнішнього повітря через щілини і нещільності дверей і люків. Якщо ви хочете встановити тільки одну вентиляційну трубу, то її переріз повинен бути не менше 15x15 сантиметрів.
3
Труби можна зробити і дощок. Вони повинні бути добре підігнані. Також у такої конструкції обов'язково повинні бути засувки і заслінки для того щоб виробляти регулювання тяги і запобігати протяги. Можна встановити одну вентиляційну трубу, яка має ветроулавліватель. Після установки вона повинна бути розділена по вертикалі на 2 канали. По одному каналу надходить повітря в льох, а по-іншому - витягується назовні. Труба обов'язково повинна бути утеплена в межах погребици. Для регулювання повітрообміну і температурно-вологісного режиму потрібно зробити засувку.
4
Щоб у погребі було менше вологи, необхідно провести посилення вентиляції. Можна також просто внести ящик до кухонною сіллю або ж деревним вугіллям. Вони добре поглинають вологу.