Як засунути монету в пляшку. Як динамо засунув телефон в пляшку.

Спочатку здається, що просунути монету великого діаметру в горлечко пляшки просто неможливо, так само як і проштовхнути її через ціле дно. Але цей фокус існує не перший рік, його проробляють не тільки професіонали, але і любителі, вражаючи уяву публіки.
Вам знадобиться
  • - пластикова пляшка;
  • - 2 однакові монети;
  • - ніж;
  • - скляна пляшка;
  • - монета Bite Coin.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб виконання цього фокусу полягає в наступному: в прозору пластикову пляшку, заповнену водою, ви заздалегідь кладете монету . Демонструючи публіці нібито порожню пляшку, ви прикриваєте рукою місце знаходження монети. Для того, щоб ваш фокус не викрили одразу, вибирайте пляшку з рельєфним дном, щоб монета опинилася в одному з поглиблень. Вода обов'язково потрібна для того, щоб монета не гриміла при поворотах пляшки.
2
Після того, як публіка повірила в те, що в пляшці знаходиться тільки вода, покладіть другу монету на долоню і робіть вигляд, що намагаєтеся проштовхнути її крізь дно пляшки. Потім зробіть останній сильний удар по дну і однією рукою продемонструйте глядачам монету на дні. В цей же час сховайте другий монету , що знаходиться в долоні іншої руки.
3
Виконати цей фокус можна і з порожньою пластиковою пляшкою. Для цього пляшка повинна мати етикетку. Обережно відклейте етикетку і зробіть під нею проріз такого розміру, щоб в неї можна було проштовхнути монету . Вставте одну монету в виконану проріз, розташуйте її якомога більш вертикально, і приклейте етикетку назад.
4
Покажіть публіці, що пляшка порожня і не має ніяких додаткових отворів. При цьому притримуйте монету під етикеткою пальцем. Так само, як і в попередньому фокусі, хлопайте долонею з другої монеткою по дну пляшки. Після чергового бавовни протолкніте першу монету в проріз під етикеткою, а ту, що була в долоні, сховайте, поки публіка захоплюється вашим майстерністю.
5
Для того, щоб пройти цей фокус з п'ятирубльової монетою і абсолютно неушкодженою пляшкою, вам необхідно придбати спеціальну монету Bite Coin. Від звичайних п'ятирубльових вона відрізняється наявністю пружинного механізму, що дозволяє їй зігнутися і легко пройти у вузьке горлечко пляшки.
6
Попросіть у публіки п'ятирублеву монету . Продемонструйте те, що діаметр монети більше діаметра шийки пляшки. Непомітно поміняйте звичайну монету на заздалегідь приготовлену Bite Coin, зігніть її і протолкніте в пляшку. Поки публіка дивиться на результат вашого фокуса, позбудьтеся від звичайної монети.