Як змінити фон фотографії. Як у фотографії змінити фон.

Напевно ви не тільки на просторах інтернету, але і в модних глянцевих журналах бачили такі фотографії, де який-небудь об'єкт або людина зображений на тлі хмарочоса, пустелі або зовсім новомодної комп'ютерної графіки. Насправді в цьому немає нічого складного, якщо вміти грамотно поводитися з програмою Photoshop. Давайте розглянемо покроково, що потрібно робити для зміни фону будь-якої фотографії.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте фотографію, в якій ви хочете змінити фон, а потім відкрийте інше фото, яке ви хочете зробити новим фоном.
2
Почніть вирізати зображення людини або цікавить вас об'єкта на першій фотографії. У цьому вам допоможе інструмент Lasso Tool, яким акуратно обводятся контури силуету людини. Для більшої точності виділення по контуру можна використовувати Magnetic Lasso Tool. Коли ви закінчите виділяти малюнок, замкніть контур і отримаєте готову виділену область. Натисніть на ній правою кнопкою і виберіть Layer via Copy. Ця команда скопіює виділений силует на новий шар, після чого з зображенням можна буде працювати окремо від бекграунду.
3
Відкрийте малюнок з новим фоном і перенесіть на нього силует з окремого шару інструментом перемещенія.Возможно, розмір фотографії не буде відповідати пропорціям та розмірами об'єктів, зображених на фоні. Тут вам допоможе інструмент Edit> Free Transform, що дозволяє вільно редагувати розміри будь-якого малюнка і його форму. Затисніть клавішу Shift в процесі зміни розміру - це дозволить зменшити або збільшити фотографію, дзеркально відобразити її або повернути, не порушивши правильних пропорцій.
4
Виберіть на панелі інструментів розділ «Розмиття» (Blur Tool) і тонкої м'якої пензлем обведіть отриманий силует на новому фоні, щоб згладити нерівності і грубі елементи виділення.
5
В процесі редагування у вас може виникнути складність з дуже великою різницею яскравості і колірної гами фону і оригінальною фотографії. В цьому випадку виберіть шар з вирізаним силуетом з фото і починайте підганяти його до кольорової гами фонової картинки за допомогою розділів Levels, Color Balance і Brightness \ Contrast. Також готова фотографія може стати ще красивіше, якщо ви спробуєте використовувати різні режими змішування шарів з фотографією і фоном - наприклад, Overlay або Soft Light.
Якщо ви ніколи не були у моря або за кордоном, і переживаєте через те, що не можете похвалитися перед друзями своїми фотографіями на фоні світових пам'яток - не турбуйтеся. Ця ситуація поправна за допомогою програми Adobe Photoshop. Програма не зможе відправити вас в місце вашої мрії, але з її допомогою ви зможете змінити фон будь власної фотографії, щоб побачити себе на березі моря або близько Ейфелевої вежі.
Інструкція
1
Завантажте в Фотошопі фотографію, на якій ви хочете змінити фон, і зображення, яке безпосередньо буде новим фоном вашого фото. Для зміни фону фотографії вам доведеться працювати з шарами Фотошопа в палітрі Layers.
2
Для початку виріжте силует на основний фотографії, щоб виділити свою фігуру зі старого фону, від якого ви хочете позбутися. На панелі інструментів у лівій частині екрана виберіть опцію Magnetic Lasso Tool і акуратно виділіть фігуру. Також для виділення можна використовувати Lasso Tool і Pen Tool.
3
Після того, як виділення буде закінчено, замкніть контур фігури в кільце і клікніть двічі лівою клавішею миші. Виділення перетвориться в пунктирну лінію. Клікніть правою клавішею миші на виділеній області і виберіть у контекстному меню опцію Layer via copy, а потім перейдіть до шару з завантаженим новим фоном і клікніть Ctrl + V, щоб вставити зображення з виділеної області на новий фон.
4
Ваша фотографія з'явилася на новому фоні , але цього недостатньо - доробіть зображення, змінивши розмір і положення фотографії згідно пропорціям фонового зображення. Для цього в меню Edit виберіть опцію Free Transform. Міняйте розмір фігури з фотографії, затиснувши Shift.
5
Для того щоб контур силуету з фотографії краще гармоніював з новим фоном, і зображення виглядало реалістично і красиво, размойте краю вирізаної області, вибравши інструмент Smudge на панелі інструментів. Вибраним інструментом обробіть краю силуету. Фотографія готова.