Як підібрати колір сукні.

Вибір сукні - для будь-якої модниці справа важлива, до якого варто підійти з усією відповідальністю. Ви повинні об'єктивно оцінювати свою фігуру, знати її переваги і недоліки. Крім того, вам необхідно визначитися, які кольору одягу підійдуть вам найкраще, адже саме колір може вдихнути життя в самий простеньке платтячко і зробити вас прикрасою будь-якого вечора.
Інструкція
1
Колір зорово впливає на сприйняття форми і величини предмета. Цей закон стосується і одягу. Підбираючи колір сукні , відштовхуйтеся від особливостей своєї фігури.
2
Світлі, пастельні і теплі тони неминуче роблять ваші форми візуально повніше. Якщо ви не відрізняєтеся струнким і тендітним статурою, намагайтеся не вибирати світлих платьев.Темние, насичені і холодні тони роблять фігуру стрункішою, крадуть невеликі недоліки. Але на худий дівчині темне плаття часто може підкреслити деяку незграбність фігури.
3
Враховуйте поєднання кольорів. Плаття зовсім не повинно бути однотонним.Цвет може вигідно підкреслити і виділити достоїнства вашої фігури. Наприклад, якщо у вас гарні груди, але ви трохи повненькі, підберіть колір сукні так, щоб зона декольте була світлою і мала V-подібний виріз, а інша частина сукні - темною .
4
Намагайтеся підібрати сукню так, щоб його колір гармоніював з кольором вашого волосся, очей і шкіри обличчя.
5
Брюнеткі.Еслі у вас темні очі і бліде обличчя, то вибирайте сукні світлих теплих тонів. Не менш вигідно будуть виглядати і насичені кольору. Наприклад, густий жовтий колір, особливо якщо він буде в поєднанні з темною обробкою. Намагайтеся не вибирати сукні холодних відтінків і темних кольорів, якщо не хочете підкреслити свою бледность.Еслі у вас смаглява шкіра і очі зеленого або карого кольору, то вам якраз підійдуть сукні чистого чорного кольору з можливою обробкою жовтим або фіолетовим кольором.
6
Блондінкі.Еслі у вас світла шкіра і блакитні/зелені очі, то вам слід дотримуватися свіжих, м'яких кольорів при виборі сукні .Якщо ж у вас смаглява шкіра, то сміливо вибирайте будь-які зелені і сині тони. Уникайте шоколадних відтінків, вони можуть невигідно підкреслити смуглость кожі.Еслі у вас на обличчі завжди здоровий рум'янець, а очі зеленого, сірого або синього кольору, то у вас, мабуть, самий широкий вибір кольорів. Природа обдарувала вас чудовими зовнішніми даними, тому ви можете підбирати колір сукні просто в залежності від своїх уподобань. На вас однаково добре будуть виглядати і світлі, і темні, і насичені яскраві кольору.
7
Рижеволосие.Еслі у вас руде волосся, то вам варто підбирати сукні будь-яких кольорів, крім тих, які можуть невигідно відтіняти вашу зачіску. Так, намагайтеся не купувати сукні занадто яскравих кольорів, коричневих і рудих відтінків.
8
Пам'ятайте, що, вибираючи сукню, ви, насамперед, купуєте річ, яка повинна подобатися саме вам. Якщо ви будете комфортно себе почувати в сукню, то і виглядати ви в ньому будете прекрасно!
Зверніть увагу
Усі жінки унікальні. Не може бути спільних рішень, які підійшли б будь-якій дівчині в будь-якій ситуації. Завжди підбирайте колір сукні під особливості вашої зовнішності.
Корисна порада
Завжди оцінюйте, наскільки ваше плаття відповідає сезону і обстановці. Очевидно, що в спекотний літній день чорне плаття в підлогу буде недоречно. Рівно так само будуть не раді побачити вас на світському прийомі в легкому сарафані.