Як освітлити холодець. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Кожній господині хочеться, щоб приготоване блюдо було не тільки смачним, але і красивим. Естетичний вигляд залежить не тільки від того, як ви вмієте вирізати з морквини квіточки або робити букети з яйця. Нерідко буває, що про вид майбутнього кулінарного шедевра необхідно подбати в процесі приготування. Наприклад, холодець краще відразу варити прозорим. Якщо ж це не вийшло, доведеться застосовувати екстрені заходи, щоб його освітлити.
Вам знадобиться
    • 1 яйце;
    • вилка або віночок;
    • шматок марлі;
    • невелика миска або чашка.
Інструкція
1
Спробуйте відразу зварити прозорий холодець . Покладіть продукти строго по рецептурі. Поставте холодець варитися спочатку на сильний вогонь і дочекайтеся закипання. Як тільки він закипить, зменшіть полум'я і далі варіть на маленькому вогні. Це буде трохи довше, але зате не доведеться возитися з висвітленням.
2
Якщо все ж відвар вийшов каламутним, не панікуйте. Першим ділом дістаньте м'ясо. Спеціально остуджувати його в цьому випадку не треба, просто викладіть його, щоб не заважало. Якщо ви кладете в це блюдо овочі і варіть їх разом з м'ясом, дістаньте і їх. Бульйон при цьому з вогню не знімайте, просто зменшіть полум'я до мінімуму.
3
Розбийте яйце і відокремте білок від жовтка. Зробити це можна традиційним способом, розколів яйце навпіл і переливаючи жовток з однієї половинки шкаралупи в іншу. Яйце тримаєте над мискою, в яку і стече білок. В яєчному білку міститься альбумін, який є відмінним сорбентом. Він зв'яже непотрібні речовини.
4
Збийте білок виделкою або вінчиком так, як ви це зазвичай робите для омлету. Зробіть вогонь трохи сильніше. Поступово вливайте збитий білок в бульйон. Помішувати потрібно безперервно і ґрунтовно, інакше навіть збитий білок згорнеться клубком і не вбере в себе те, що повинен. Доведіть бульйон до кипіння.
5
Зніміть відвар з плити. Дайте бульйону відстоятися. Зачекайте, поки все непотрібне випаде в осад. Після цього процідіть бульйон через марлю і продовжите процес. Покладіть необхідні спеції і сіль. Такий освітлений бульйон підходить і для холодцю, і для заливного. До заливному вимоги вище, відвар обов'язково повинен бути прозорим.
6
Якщо ви не прагнете до того, щоб зварити ідеальний бульйон, можете вчинити інакше. Точно так же зваріть і дістаньте м'ясо .. Бульйону дайте трохи охолонути, після чого процідіть його через 2 шари марлі. Дайте трохи постояти і знову процідіть. Після цього додайте спеції і все інше, що ви звикли класти в холодець .
Корисна порада
Точно таким же чином можна освітлити суп. Прокип'ятіть його з яєчним білком до того, як покладіть туди крупи, овочі і спеції.