Як приготуватися до Нового року.

Новий рік - одне з найулюбленіших свят у дорослих і дітей. Підготовка до нього починається заздалегідь, адже недарма в народі побутує прислів'я «як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш». Передсвяткові клопоти налаштовують кожного на потрібний лад, адже багато дорослих в душі залишаються все тими ж дітьми і, як і в дитинстві, чекають від цього свята чуда.
Інструкція
1
Почніть набувати новорічні подарунки для друзів і коханих набагато раніше, ніж навколо встановиться передсвятковий ажіотаж. Складіть список тих людей, кого ви хочете привітати зі святом. Навпроти кожного імені можна зробити позначки, відносно переваг, а також підписати, який же саме подарунок ви зробите в підсумку. Такий список дозволить уникнути плутанини, а також зможе стати для вас орієнтиром і на майбутній рік, наприклад.
2
Станьте творцем! Приготування до свята - прекрасний привід проявити свої творчі здібності. Ви можете майструвати своїми руками вироби та листівки, складати і переробляти новорічні пісні, придумувати поздоровлення, писати вірші. Роблячи це разом з дітьми, ви організуєте чудовий сімейне дозвілля.
3
Пам'ятайте, що у святкові дні поштові відділення працюють в авральному режимі, а це означає, що, для тих ваших родичів і друзів, які живуть далеко, новорічні посилки і листівки слід відправляти завчасно, краще за пару тижнів до свята.
4
Подбайте про святкові нарядах для себе та членів вашої родини. Особливо трепетно до новорічних костюмах відносяться представниці слабкої статі, ну і, звичайно, діти. Якщо маскарадний костюм необхідно зшити, то робіть це з урахуванням часу на його виготовлення. Жінки з великим задоволенням можуть присвятити цій темі кілька походів по магазинах.
5
Продумайте програму свята. Це особливо актуально, якщо зустріч Нового року відбудеться у вашому домі. Ви можете організувати все самостійно, але якщо плануються гості, можна розділити обов'язки і підготувати святкову програму спільно.
6
Прикрасьте ваш будинок до свята. Якщо в будинку є діти, придбайте новорічну ялинку і нарядите її разом з дітьми. Зазвичай це відбувається за тиждень до свята. У кожному разі, прикрашати треба прибраний будинок, тому, якщо дозволяє час, непогано б провести генеральне прибирання напередодні Нового року.
7
Подбайте про новорічне меню. Якщо свято відбудеться в галасливій компанії, то розумніше розділити обов'язки з приготування святкових страв серед учасників. Робити це потрібно також заздалегідь.
8
Приведіть себе в порядок. Влаштуйте свято для свого тіла, адже Новий рік - прекрасний привід для цього
9
Відпочиньте перед самим святом. Постарайтеся спланувати свій час таким чином, щоб у новорічну ніч не відчувати втоми. Якщо ви будете діяти відповідно до наміченого заздалегідь планом, то у вас все вийде саме так.