Як створити електронний магазин.

Згідно зі статистикою, з кожним роком все більше і більше товарів купується через інтернет. Тому створення електронного магазина може виявитися вигідним бізнесом. До його плюсів можна віднести і те, що він не вимагає таких витрат, як відкриття звичайного магазина . Вам потрібно приміщення лише для зберігання товару та мінімальна кількість персоналу.
Вам знадобиться
  • Домен, сайт, служба доставки, персонал, реєстрація, реклама, приміщення під склад.
Інструкція
1
Визначтеся, що саме ви хочете продавати. Найкраще, щоб це було вам цікаво. Не варто, наприклад, любителю чаю продавати через інтернет кави. Враховуйте інтернет-аудиторію: здебільшого це молоді люди до 40 років.
2
Вивчіть ваших потенційних конкурентів. Напевно вже існують електронні магазини, що продають те ж, що й ви збираєтеся продавати. Особливу увагу варто приділити їх сайтам і простежити, через які сайти продажі йдуть краще.
3
Знайдіть постачальників товарів і укладіть з ними договори на їх поставку. Знайдіть приміщення під склад. Воно може розташовуватися в будь-якому місці, адже клієнти туди приїжджати не будуть. На оренді приміщення можна заощадити.
4
А от на сайті, тобто "Обличчі" вашого магазина , економити не варто зовсім: сайт з незручним інтерфейсом, кричущим дизайном не користуватиметься успіхом у клієнтів. Тому його створення краще доручити розробнику, в якому ви впевнені на всі сто. Важливо, щоб сайт передбачав наявність всіх сучасних способів оплати товару (через банківську карту, електронні гроші тощо). Зробіть зручний для користувача каталог товарів з їх докладним описом.
5
Організуйте службу доставки товарів. Для цього вам знадобляться два кур'єра. Важливо, щоб вони були не тільки кур'єрами, а й хоча б трохи продавцями. Особливо це важливо, якщо ви продаєте одяг або взуття. Оскільки вона потребує примірці, кур'єр повинен привезти кілька моделей товару і кілька розмірів, навіть якщо обрана всього одна. Кур'єр повинен при нагоді вміти порадити потрібну модель або розмір, запропонувати знижку на наступні покупки і т.д.
6
Постійно прагніть до високого рейтингу електронного магазина в пошукових системах. Робіть розсилки клієнтам, вивішуйте банери, пропонуйте акції та знижки. Інакше ваш магазин може залишитися непоміченим.
7
Не забудьте зареєструвати свій бізнес - створити юридичну особу. Це можна зробити в податковій інспекції. Пам'ятайте, що на продаж певних товарів (наприклад, це алкоголь) потрібна ліцензія. Її необхідно буде отримати в територіальному ліцензується органом.