Як перевести грам в міліграмів. Скільки в грамі міліграмів.

При роботі з невеликими кількостями речовини часто використовується така одиниця вимірювання маси, як міліграмів (мг). Міліграмом називається тисячна частка грама. тобто, в одному грамі міститься тисячі міліграмів. Щоб перевести грами в міліграми не знадобиться навіть калькулятор - досить елементарних знань в арифметиці.
Інструкція
1
Щоб перевести грам в міліграмів, помножте кількість грам на тисячу. Тобто скористайтеся наступною простою формулою: КМГ = Кг * 1000, гдеКмг - кількість міліграмів, Кг - кількість грамм.Так, наприклад, маса однієї таблетки активованого вугілля - 0,25 грам. Отже, її маса, виражена в міліграмах буде: 0,25 * 1000 = 250 (мг).
2
Якщо кількість грам - ціле число, то для перекладу грам в міліграми просто припишіть до нього праворуч три нуля.Напрімер, одна таблетка аскорбінової кислоти з глюкозою важить 1 грам. Значить, її маса в міліграмах буде: 1000.
3
Якщо кількість грам виражене у формі десяткового дробу, то перенесіть десяткову точку на три цифри вправо. Наприклад, вміст глюкози в одній таблетці аскорбінової кислоти з глюкозою - 0,887 грам. Отже, в міліграмах маса глюкози складе 887 мг.
4
Якщо після коми менше трьох цифр, доповніть відсутні знаки нулямі.Так, наприклад, вміст аскорбінової кислоти в одній таблетці аскорбінової кислоти з глюкозою - 0,1 грам. У міліграмах це буде - 100 мг (згідно правила, виходить 0100 мг, але незначущі нулі зліва відкидаються) ..
5
Якщо всі вихідні дані задані в грамах, а результат необхідно представити в міліграмах, то всі проміжні розрахунки проводите в грамах, а міліграми переведіть лише підсумок обчислень. Так, наприклад, в одній таблетці аллохолу міститься: - жовч суха - 0,08 г, - часник сушений - 0,04 г, - кропиви листя - 0,005 г, - вугілля активоване - 0,025 г.Чтоби обчислити: скільки міліграмів активних речовин міститься в одній таблетці аллохолу, складіть маси всіх компонент, виражені в грамах, а результат переведіть в міліграми: 0,08 + 0,04 + 0,005 + 0,025 = 0,15 (г) .0,15 * 1000 = 150 (мг).
Зверніть увагу
Переклад грамів в міліграми використовується, в основному, при розрахунках, пов'язаних з приготуванням ліків та їх дозуванням. При розрахунках будьте дуже уважні - помилка всього на один десятковий знак призведе до десятиразової помилку.