Як малювати графіті в програмах. в Який проге можна малювати графіті.

Хочете постійно дивувати друзів вКонтакте незвичайними і красивими графіті? Забудьте про те, що ви не вмієте малювати, і що можливості малювання графіті вКонтакте обмежені. Є способи, що дозволяють намалювати будь-яку картинку і відправити на стіну другу будь-яку фотографію або готовий малюнок - це спеціальні програми для малювання та відправки графіті вКонтакте.
Інструкція
1
Відмінний варіант для будь-якого користувача, який цінує функціональність поряд з безкоштовністю софта, - це програма VKPaint. Вона вкрай популярна серед користувачів вКонтакте, і ви можете завантажити її безкоштовно і без реєстрації в будь момент.Скачайте VKPaint і завантажуйте на сторінки друзів будь-які картинки зі свого комп'ютера. Ви можете завантажувати вже готові зображення, а можете домальовувати щось на них за власним бажанням прямо в інтерфейсі програми, надають більше можливостей для редагування малюнка, ніж оригінальний інтерфейс сайту вКонтакте. Додавайте на готові фотографії якісь елементи, домальовуйте рамки, дописуйте вітальні і привітальні написи. Крім того, VKPaint зручний тим, що ви можете в будь-який момент призупинити малювання і зберегти незакінчену роботу.
2
Ще один аналог такого софта - VKPicture. Її також можна скачувати без обмежень, і вона так само, як і попередня програма, пропонує безліч можливостей по відправці і редагуванню різних картинок, а також малювання готових графіті. За допомогою цієї програми ви можете відправити графіті як на власну стіну, так і на стіну будь-якого свого друга, і навіть в групу, в якій перебуваєте.
3
VKLife - універсальна програма для управління своїм акаунтом вКонтакте. Крім інших своїх особливостей, вона також підтримує і малювання графіті. Ви можете не тільки малювати картинки вручну, але і вставляти і відправляти будь-які інші зображення з інтернету і зі свого комп'ютера.
4
SWall, як і попередній софт, підтримує відправку графіті на стіни друзів, однак, на відміну від описаних вище програм, ця є платною і вимагає реєстрації, а тому користується меншою популярністю.
5
Крім спеціальних програм, ви можете скористатися й інтернет-сервісами, які підтримують роботу з сервісами контакту. Приклад такого сервісу - voption.ru. Він працює в онлайн-режимі і не вимагає установки яких-небудь програм. На цьому сайті ви також можете малювати і доповнювати графіті вКонтакте, а потім відправляти їх на стіни своїх друзів і навіть робити з них аватари.