Як заборонити диспетчер задач.

Необхідність відключення диспетчера може знадобитися не тільки системному адміністратору для запобігання помилкових дій користувача, здатних завдати шкоди операційній системі, а й просто батькам, що стежить за діями дитини за комп'ютером.
Інструкція
1
Перейдіть в меню «Пуск», далі виберіть пункт «Виконати». У вікні наберіть команду "gpedit.msc" і натисніть на клавішу Enter. Якщо ви написали команду без помилок, то перед вами відкриється вікно «Групова політика», що дозволяє налаштувати як систему в цілому, так і параметри для користувачів.
2
Клацніть на плюсик біля пункту «Конфігурація користувача».
3
Перейдіть на вкладку «Адміністративні шаблони». Також натисніть плюсик навпроти цього пункту, що дозволить вам побачити підміню даного пункту, що дозволяє отримати доступ до функцій, які мають пряме відношення до системного реєстру.
4
Натисніть лівою кнопкою миші по схематичного зображення хрестика навпроти такого пункту підменю, як «Система», для отримання доступу до налаштувань самої системи безпосередньо.
5
Виберіть пункт «Можливості Ctrl + Alt + Del» - таким чином ви перейдете до системних налаштувань диспетчера задач без використання редактора реєстру.
6
Виділіть пункт «Видалити диспетчер задач» лівою кнопкою миші. Зліва вам буде дано докладний опис даної функції, а також вимоги до системи для нормального її функціонування, причому описана як сама функція відключення/включення диспетчера задач, так і призначення безпосередньо диспетчера .
7
Натисніть на пункті «Видалити диспетчер задач" правою кнопкою миші для виклику контекстного меню. Виберіть «Властивості». Також ви можете натиснути на однойменну посилання в описі політики. Перед вами відкриється вікно управління політикою відключення диспетчера .
8
Використовуйте пункт «Включено» і натисніть на кнопку «Застосувати». Все, тепер запустити диспетчер звичайним способом не можна.
9
Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Del і ви побачите вікно з написом про те, що диспетчер задач відключений адміністратором.
Корисна порада
Рішення даної проблеми описано для операційної системи Windows Xp. В інших версіях Win ОС, назва або розташування пунктів меню може отлічаться.Для скоєння описаних дій ви повинні володіти правами адміністратора. у