Як почистити світлі уггі.

Уггі - це чобітки з натуральної овчини, пошитого хутром усередину, що вперше з'явилися в Австралії. За невеликий проміжок часу, завдяки своїй зручності і зовнішнього вигляду, вони завоювали серця модниць всього світу. Але в умовах наших осені та зими уггі дуже швидко забруднюються.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили провести чистку самостійно, то треба розуміти, що при недотриманні належних умов можна пошкодити матеріал, з якого виготовлені уггі. Тому будьте обережні, застосовуючи засоби побутової хімії.
2
Для початку видаліть бруд з чобітків, використовуючи шматок такни або м'яку щітку. Намагайтеся не сильно натискати на щітку, щоб не пошкодити поверхню і по можливості водите нею в одному напрямку.
3
Тепер за допомогою губки обробіть поверхню чобіт водою кімнатної температури. Не опускайте уггі у воду цілком, цим можна пошкодити наповнювач всередині чобіт. Протирайте вологою губкою поверхню взуття, всякий раз віджимаючи її. Коли води стане брудною, змініть її на чисту і продовжуйте до тих пір, поки віджата бода чи не стане чистою.
4
Візьміть непотрібний папір, найкраще старі газети. Зімніть газетні листи і щільно набийте уггі.
5
Ніколи не сушіть уггі при підвищеній температурі з використанням фена, біля обігрівачів. Залиште їх на кілька годин сохнути в кімнаті. Це збереже форму чобіт.
6
Щоб почистити уггі зсередини, скористайтеся сумішшю з кукурудзяного борошна і соди. Змішайте дві столові ложки соди і три столові ложки борошна. Засипте цю суміш всередину і енергійно потрясіть, перевертаючи чобіт. Після ретельно витрусіть суміш. З аналогічним ефектом можна використовувати манну крупу. Деякі раджу додавати в суміш одну краплю ароматичного масла.
7
У випадку більш сильного забруднення можна спробувати застосувати суміш, приготовану з п'яти столових ложок оцту і чотирьох столових ложок води. Спочатку відчистите механічні забруднення з поверхні чобітків щіткою, а потім змочуйте губку оцтової сумішшю і акуратно обробляйте поверхню взуття. Після залиште чоботи на півгодини при кімнатній температурі, потім обробіть поверхню водою і залиште тепер уже до повного висихання.
8
У самому крайньому випадку спробуйте застосувати засіб для миття посуду, приготувавши водний його розчин. Змочуйте поверхню уггі, акуратно намилюючи, а потім протирайте чистою водою. Після процедури набийте газетами і залиште сушитися далеко від батарей.