Як вивантажити трей.

Коли комп'ютер починає гальмувати - будь то одразу після завантаження системи, або після деякого часу, то це іноді трапляється через те, що в системному треї запущено занадто багато програм, які начебто і не запускалися вручну, але в треї все ж «висять». Завдання полягає в тому, щоб очистити трей від зайвих додатків.
Інструкція
1
Не думайте, що програми потрапили в трей просто так. Якщо ви бачите в треї їх значки, але при цьому після запуску системи не запускали їх вручну, то це означає, що їх запуск прописаний в параметрах автозавантаження. Ви можете кожен раз після запуску системи натискати по значку кожної окремо взятої програми і завершувати її вручну, а можете один раз налаштувати автозавантаження і забути про проблему зайвого споживання системних ресурсів сторонніми додатками.
2
Зайдіть в меню «Пуск» і виберіть пункт «Виконати». Так само для цього можна використовувати комбінацію клавіш Win + R.
3
Напишіть команду "msconfig" у вікні, і натисніть на кнопку Enter. Перед вами відкриється вікно редагування системних налаштувань, в основному так чи інакше пов'язаних із завантаженням системи.
4
Перейдіть на вкладку «Автозавантаження». Зверніть увагу на стовпець «Автозавантаження» - він містить повний список всіх програм і служб, що запускаються при автозавантаженні. Якщо галочка встановлена навпроти того чи іншого елемента, то це означає, що дана програма запускається автоматично при завантаженні системи.
5
Визначте, які програми вам не потрібні в списку автозавантаження і зніміть відповідні галочкі.Еслі пунктів занадто багато, то скористайтеся кнопками «Включити всі» або «Вимкнути все».
6
Натисніть на кнопку «Ок» після редагування списку автозавантаження. Далі ви побачите попередження про те, що настройки наберуть чинності тільки після перезавантаження. Тут вам вирішувати самим - в принципі, можна закрити вікно і продовжувати роботу далі, а вже після наступного включення комп'ютера все стане як треба.
Корисна порада
Пам'ятайте, що деякі програми, що знаходяться в автозавантаженні необхідні для підтримки нормального функціонування інших встановлених додатків, тому прибираючи їх з цього списку, всю відповідальність на роботу системи при подальших загрузках ви берете на себе. У будь-якому випадку, можна повернути все на свої місця, якщо щось піде не так.