Як накласти фото на фото. накласти фото на фото онлайн.

Універсальна програма Adobe Photoshop дозволяє виробляти тисячі маніпуляцій з будь-якого роду фотографіями, картинками і русункамі. Якщо вам потрібно з'єднати разом дві фотографії, а ви не знаєте, як це може бути можливо, Photoshop і його широкі можливості редагування зображень з легкістю допоможуть вам справитися з цим завданням.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі нової версії дві картинки, які хочете поєднати. За допомогою курсору і миші перенесіть одну фотографію на іншу, щоб вони опинилися в одному наборі шарів. Якщо фотографії були одного розміру, а ви хочете, щоб одна з них зайняла тільки якесь конкретне місце на другій, викличте команду Free Transform. З затиснутою клавішею Shift, зберігаючи пропорції, зменшуйте верхнє зображення до потрібного формату, поки воно не стане таким, яким має бути на нижньому ізображеніі.Еслі потрібно додатково відкоригувати розташування другого малюнка на першому, посуньте його вручну. Натисніть Enter.
2
Клацніть правою кнопкою на шар із зменшеною фотографією і натисніть Add Layer Mask (додати маску шару). Виберіть на панелі інструментів кисть (Brush Tool) і відзначте в палітрі чорний колір як основний. Цією кистю в режимі маски шару почніть зафарбовувати зменшене зображення, ви побачите, як воно поступово починає стиратися, відкриваючи основну попередню фотографію. Зафарбовуйте не всю фотографію повністю, а тільки ті області, які є зайвими, щоб видимим залишився тільки її фрагмент, який повинен бути поєднаний з оригінальною великою фотографією. Доопрацювати кордону між зображеннями м'якою кистю невеликого діаметра - це додасть картинці реалістичності.
3
Якщо вам не подобається розташування готового малюнка, виберіть інструмент переміщення і рухайте одне фото до іншого так, як захочете. Переміщатися буде весь шар, включаючи створену вами маску.Чтоби закінчити роботу, об'єднайте шари (Merge Down) і скадріруйте зображення, а потім додайте невелику корекцію кольору і настройку рівнів (Levels), якщо це необхідно, і якщо ви хочете додати якийсь колірної ефект до готової роботі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UdbwgEh8_eU
Зверніть увагу
як накласти одне фото на інше в фотошопі онлайн? Ось ми і наклали одне фото на інше, що б зробити його прозорим кликаем в вікні верстви на кнопку настройка шару (як показано на малюнку під цифрою 1), з'явиться повзунок, який і регулює прозорість. От і все, тепер Ви знаєте, як накласти одне фото на інше і як зробити фото прозорим в фотошоп онлайн.
Корисна порада
І постійно задають досить таки прості й елементарні. Одним з найпопулярніших питань, є «Як накласти фото на фото?». відео урок графіка дизайн для початківців доповнення кисті для Гімпу колаж криві логотип новини обробка фото плагіни ретуш малювання скачати скрипти стилізація тюнінг фільтри фотографія фотомонтаж фотошоп кольорокорекція ефекти ефекти тексту.