Як зробити, щоб аватарка рухалася.

Людський погляд реагує на рух або поява в полі зору нового об'єкта. Тому що рухається аватарка на сторінці форуму або блогу приверне увагу швидше, ніж це зробить статичне зображення. Та й зробити її, загалом, не так вже й складно. Потрібно всього лише зібрати з кадрів анімоване зображення. З цим цілком впорається редактор Photoshop.
Вам знадобиться
  • програма Photoshop
Інструкція
1
Створіть у Photoshop документ з параметрами аватарки, яку ви збираєтеся робити. Можете зробити це «гарячими клавішами» Ctrl + N. Такий же результат у вас вийде, якщо ви використовуєте команду New («Новий»), яку можна виявити в меню File («Файл»). У вікні, введіть величину висоти і ширини в пікселях. Колір фону виберіть прозорий. Натисніть на кнопку ОК.
2
Намалюйте об'єкт, який буде рухатися на аватарке. Для цього виберіть інструмент Custom Shape Tool. Клацніть по трикутнику праворуч від напису Shape в панелі під головним меню. У вікні зі смугою прокрутки виберіть фігуру Left hand («Ліва рука»). Встановивши покажчик курсору на полі документа, потягніть його в сторону, затиснувши ліву кнопку миші. У вас вийшло зображення відбитка ладоні.В тому ж вікні виберіть фігуру Right hand («Права рука»). Намалюйте відбиток правої долоні трохи правіше і вище.
3
Злийте шари з контурами в один. Для цього клацніть по верхньому шару в палітрі "Шари" правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть команду Merge visible («Злити видимі»). З двох шарів з фігурами у вас вийшов один шар. Він буде основою для першого кадру анімації.
4
Зробіть основу для другого кадру анімації. Продублюйте шар з відбитками долонь, клікнувши правою кнопкою миші по цьому шару і виберіть команду Dublicate Layer («Дублювати шар»). Відобразіть шар по горизонталі. Це можна зробити за допомогою команди Flip Horizontal («Відбити горизонтально») з Edit («Редагування»).
5
Зберіть кадри в анімоване зображення. Відкрийте палітру «Анімація», вибравши команду Animation з меню Window.Сделайте перший кадр анімації, відключивши видимість другого шару в палітрі «Шари». Клацніть для цього по картинці у вигляді ока зліва від верхнього слоя.Сделайте другий кадр. Для цього клацніть по кнопці Duplicate Selected Frames («Дублювати вибрані кадри»). Виглядає вона як аркуш паперу з загнутим кутом і знаходиться в нижній частині палітри «Анімація» .Включіте видимість другого шару з відбитими горизонтально долонями, відключивши при цьому видимість першого шару.
6
Вкажіть тривалість кадрів в анімації. Для цього виділіть обидва кадру, затиснувши клавішу Ctrl. Клацніть по стрілочки поряд з числом, що позначає тривалість кадру, під будь-яким кадром. У випадаючому меню виберіть потрібну тривалість. Включивши програвання анімації кнопкою Play, яка знаходиться в нижній частині палітри «Анімація», подивіться на результат. Якщо потрібно, зробіть кадри довше або коротше.
7
Командою Save For Web («Зберегти для мережі») з меню File збережіть рухому аватарку у форматі GIF.