Як надягати арафатку на шию. способи в'язання арафатки.

Арафатка - бавовняний або вовняний, спочатку чоловічий хустку - давно вже стала просто модним і зручним аксесуаром. Способи носити арафатку кожен, звісно, може винаходити міру власної фантазії, але є кілька досить поширених.
Вам знадобиться
  • арафатка
Інструкція
1
Складіть арафатку по діагоналі. Візьміться за гострі кути отриманого трикутника і заведіть їх за шию .Свяжіте кінці ззаду так, щоб між шиєю і краєм хустки залишилося простір розміром з глибокий виріз блузки. Розправте частина арафатки, яка лежить на грудях для додання їй додаткового обсягу. Арафатці, звичайно, а не грудей.
2
Пов'язувати краю арафатки можна не тільки за спиною, але і спереду. Складіть хустку трикутником, візьміть за кінці, розтягніть перед собою. Закиньте лівий кінець хустки на праве плече, правий - на ліве. Сховайте їх під кутом арафатки, який лежить на грудях і зв'яжіть.
3
Ще один спосіб. Візьміть за кінці складену по діагоналі арафатку і прикладіть її до обличчя на рівні носа. Покладіть край, який тримаєте лівою рукою, на праве плече. Інший край, потягнувши трохи сильніше, покладіть на ліве плече або заправте його під арафатку .
4
Варіація на тему попереднього способу. Складіть арафатку по діагоналі. Підігніть її сантиметрів на п'ятнадцять. Візьміть за кінці, прикладіть до обличчя на рівні носа і дійте далі як у попередньому способі: закиньте лівий край на праве плече, а правий - на ліве. Край арафатки, що лежить на обличчі, стягніть так, щоб він прикривав підборіддя. Можете зовсім стягти його з обличчя, все залежить від ваших уподобань.
5
Комбінація першого і третього способу. Складену трикутником арафатку підігніть на сантиметрів на п'ятнадцять. Візьміть її за кінці, прикладіть до обличчя на рівні носа і вільно зав'яжіть ззаду.
6
Комбінація з декількох способів. Складіть арафатку трикутником. Найширшу сторону цього трикутника підігніть сантиметрів на двадцять. Візьміть хустку за кінці, обмотайте навколо шиї. Краю зв'яжіть спереду, поверх лежачого на грудях кута. Цей спосіб підходить для того, щоб носити арафатку на шиї в холодну погоду.
Арафатка також відома під назвою шемаг, куфия, Гутрі. Цей аксесуар має арабське походження. В жарких країнах він служить захистом від сонця, вітру і піску.
Інструкція
1
Арафатка, як правило, виконується з вовни або бавовни. Зустрічаються шемагі і з додаванням синтетичних тканин. Найбільш популярні кольори: білий, а також орнамент білий з червоним і білий з чорним. Чорно-білі арафатки популярні в Палестині. А червоно-білі - в Сомалі і Йорданії. Арафатку можна носити на голові і на плечах.
2
Зауважте арафатку як краватка. Для цього складіть її навпіл по діагоналі, щоб вийшов рівний трикутник. Накиньте його на плечі. Кінці хустки зв'яжіть спереду подвійним вузлом і розправте. Зав'язану таким чином арафатку носите з відкритою одягом: платтям, топом, футболкою.
3
Зауважте арафатку у вигляді хомута. Для цього складіть її трикутником, який розташуйте на грудях. Кінці хустки заведіть за шию, перехрестите їх і знову поверніть вперед. Тепер зав'яжіть кінці знизу під трикутником, щоб вони були непомітними. Надягайте так арафатку з сорочкою, топом або навіть з осіннім пальто.
4
Хомут з джгутом. Складіть арафатку в трикутник і скрутіть її в джгут так, щоб залишився маленький НЕ скручений трикутник. Тепер скручену частину накиньте на спину, обведіть кінці навколо шиї і зав'яжіть їх спереду подвійним вузлом. Зав'язана таким чином арафатка буде гармонійно виглядати з шкіряною курткою, косухой, шкіряним сукнею, жилетом.
5
При бажанні надіти арафатку на голову складіть її в трикутник і накиньте на волосся так, щоб кут падав на спину. Тепер скрутіть кінці арафатки в джгути, заведіть їх за шию і зав'яжіть ззаду. Спереду арафатка може виглядати як звичайний хустку. Можна надіти арафатку навпаки: трикутник залиште звисати на лобі, а кінці, скорочення в джгути, обведіть навколо голови. Зауважте їх ззаду подвійним вузлом або косичками.
Зверніть увагу
Арафатка, надіта з відкритою одягом, ввечері захистить ваші плечі від комарів.
Корисна порада
Якщо ви хочете бути оригінальною, то вибирайте незвичайні арафатки: з бахромою і різним орнаментом.