Як зробити картинку в фотошопі.

За допомогою фотошопа можна не тільки здійснювати численні маніпуляції з будь-якими зображеннями, але так само і створювати такі зображення самостійно. Для цього вам не знадобиться багато часу чи володіння спеціальними навичками. Створення такої картинки не забере у вас більше 10 хвилин. Давайте розглянемо дану процедуру на прикладі створення такого популярного нині формату картинок - аватар.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Аватар - це невелике квадратне зображення, яке представляє вас на форумах, соціальних мережах і різноманітних сайтах. Як правило, його розмір не перевищує 150х150 px. Створіть в Фотошопі новий документ і при створенні вкажіть розміри - наприклад, 120 на 120 пікселів. Дозвіл (resolution) може бути невеликим, а колірна схема обов'язково повинна бути RGB.
2
Після того, як порожній документ потрібного розміру створений, відкрийте фото або малюнок, з якого ви хочете зробити аватар. Скадріруйте хоча б приблизно завантажену картинку, обріжте її до того фрагмента, який хочете бачити на аватарке, за допомогою інструменту Crop. Потім продублюйте шар з кадрованим зображенням, а копію перетягніть на заготовку для аватара.
3
Тепер ваше завдання - підігнати розмір зображення під кінцевий розмір аватара (наприклад, якщо ваш малюнок вийшов 500 на 500 пікселів, його потрібно зменшити до 120 на 120, щоб він повністю увійшов у потрібний формат. Відкрийте меню Edit і натисніть Free Transform. На екрані з'являться значки зміни форми і розміру зображення. Затисніть клавішу Shift, вона дозволить змінювати розмір малюнка без порушення оригінальних пропорцій. Не відпускаючи її, починайте зменшувати фото до розмірів картинки-аватара.
4
Коли результат вас влаштує, натисніть Enter, що підтвердить трансформацію, а потім збережіть картинку на комп'ютер командою File> Save for Web. Виберіть формат jpeg і максимальну якість. Ваша нова картинка готова.
Якщо ви не вмієте малювати, але мрієте подивитися, як би виглядала якась фотографія в мальовничому варіанті, вам допоможе Adobe Photoshop. За допомогою численних фільтрів і плагінів Фотошопа ви легко зможете перетворити будь-яку фотографію в аналог картини, намальованої в техніці живопису або графіки. В Photoshop CS5 використовуйте для цього кисть Mixer Brush, яка суттєво спрощує процес перетворення фотографії в картину , в порівнянні з попередніми версіями програми.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію, яку ви хочете змінити, і продублюйте фоновий шар (Duplicate Layer). На панелі інструментів виберіть кисть (Brush Tool), і з меню кистей виберіть Mixer Brush.В налаштуваннях кистей виберіть круглий віялову форму кисті з густою щетиною (Round Fan with a tick beard).
2
Клацніть значок настройки кисті ще раз і вкажіть потрібні параметри, а також не забудьте підключити режим аерографа (AirBrush). Розмір кисті встановіть не менше 170 пікселів. Починайте обробляти пензлем послідовно всі об'єкти на фотографії, фарбуючи їх круговими рухами. Наприклад, якщо ви вибрали фотографію пейзажу, починайте обробку фотографії пензлем з дерев і стовбурів.
3
Також ви можете міняти тип кисті - наприклад, вибирати круглі або загострені кисті для досягнення найбільш цікавих і незвичайних ефектів. Круговими рухами акуратно обробіть всі деталі фотографії, зменшуючи при необхідності розмір кисті, якщо обробляти доводиться дрібні об'єкти.
4
За допомогою інструменту Sharpen і кисті в 400 пікселів додайте чіткості і різкості в тих місцях фотографії, які вийшли занадто нерезкими. Якщо ви перестаралися, виберіть в меню Edit опцію Fade Sharpen Tool.
5
Застосуйте до зображення художні фільтри - виберіть в меню Filter пункт Artistic> Dry Brush з розміром кисті 0, деталізацією 10 і текстурою 3. Потім застосуєте до фотографії фільтр Surface Blur з радіусом 3 та порогом 4. Картина готова.