Як зробити фоновий малюнок на весь екран. природа для робочого столу комп'ютера на весь екран.

У кожному персональному комп'ютері є своє віртуальне робоче місце для користувача. Воно так і називається - «Робочий стіл». На ньому розташовані головні програмні папки і елементи швидкої навігації по системним службам. На робочому столі комп'ютера, також, як і на письмовому столі в офісі, можна прибиратися - міняти місцями документи, налаштовувати час, встановлювати календар, прибирати сміття в корзину, і, звичайно ж, прикрашати своє робоче місце фото-шпалерами. Щоб красивий пейзаж шпалер був максимального розміру, необхідно зайти в спеціальний розділ по тому, як зробити фонової малюнок на весь екран.
Інструкція
1
Клацніть по робочому столу вашого комп'ютера правою кнопкою миші. З'явиться маленьке вікно, що представляє із себе список команд. Виберіть саму нижню службу "Властивості". Там ви зможете налаштувати дизайн робочого стола, а також інші параметри оформлення інтерфейсу операційної системи, такі, як екранну заставку, всілякі теми зовнішнього вигляду кнопок, службових вікон, меню «Пуск» і інші конфігурації. У новому виниклому вікні перейдіть по вкладці «Робочий стіл». У верхній частині даного розділу для зручності і наочності буде зображений віртуальний монітор, який відображає вибрані вами фонові малюнки для робочого столу.
2
Нижнє поле розділу «Робочий стіл» призначене для самостійного вибору фону робочого столу - монотонного, у вигляді візерункових шпалер або вставленого зображення. Знайдіть віконце з прокруткою «Шпалери». У ньому містяться готові шпалери на робочий стіл. В основному, це стандартна база шпалер, таких як «Кав'ярня», «Лазур», «Мир», «Пустеля» та інші. Ці базові фонові малюнки спочатку входять в комплект ОС Windows і присутні у всіх її користувачів. Крім стандартних зображень ви вправі додати свої власні. Для цього натисніть праворуч від віконця «Шпалери» кнопку «Обзор». Виберіть відповідний малюнок або фотографію з потрібної папки користувача. Клікніть «Ok», щоб додати зображення в базу вікна «Шпалери». Після цього остаточно визначитеся, чи залишити нинішній малюнок робочого столу або змінити його на новий.
3
Для того, щоб поміняти фон на інший, знайдіть його в списку фонових малюнків за допомогою двигающегося ползунка прокрутки. Виділіть вподобаний об'єкт. Потім клацніть кнопки «Застосувати» і «Ok». Часто цих дій буває достатньо для того, щоб робочий стіл змінив фон. Але так як зробити фонової малюнок автоматично на весь екран виходить не завжди, то буде потрібно налаштувати його розміри самостійно. Перейдіть в маленьке службове вікно «Розташування». Воно знаходиться праворуч, під кнопкою «Обзор». Функція «Розташування» здатна підлаштовувати розміри фонових зображень під розміри робочого столу. Їх можна замостити у вигляді плитки, розташувати по центру або розтягнути по всій ширині екрану. Встановіть стрілочкою значення «Розтягнути». Натисніть знову «Застосувати» і «Ok», щоб зміни вступили в силу. Поверніться на робочий стіл. Тепер вибраний вами фонової малюнок буде повністю збігатися з усією шириною і довжиною робочого столу і, відповідно, з розмірами екрану вашого маниторе.
Зверніть увагу
У нових версіях ОС Windows розділ «Властивості» називається «Персоналізація».