Як зробити маркер графіті. Як додавати фарбу в тегер.

Багато любителів мистецтва графіті мріють малювати за допомогою спеціального графіті-маркера, але не всі мають можливість і бажання його купувати. Насправді, слідуючи нескладним рекомендаціям, такий маркер можна виготовити самостійно в домашніх умовах без будь-яких істотних витрат. Давайте розглянемо процес створення графіті-маркера з підручних матеріалів на прикладі декількох способів.
Інструкція
1
Візьміть порожню тубу від кулькового дезодоранту. Вийміть кульку і наповніть тубу сумішшю кольоровий туші і муки або розмеленого крейди. Після цього кулька можна поставити на місце, або замінити його шматочком щільного повсті.
2
Використовуйте тубу від взуттєвого крему з поролоновим наконечником-спонжем. Ретельно вимийте тубу зсередини. Купіть в магазині лакофарбових або художніх товарів густу кольорову фарбу, додайте в неї трохи розріджувача і залийте всередину туби. Такий же фарбою можна заповнити будь-яку іншу довгасту ємність з поролоновим аплікатором, або зробити аплікатор самостійно зі шматка повсті або щільного поролону.
3
Зручна основа для маркера - канцелярський клеїть олівець, з якого вилучено всі вміст. Заповніть олівець зсередини ватою і рясно промочите чорнилом так, щоб вата їх повністю ввібрала. З повсті виріжте пробку відповідного розміру і діаметру, змочіть її також в чорнилі і вставте в отвір олівця.
4
Візьміть використаний пластиковий флакон від очних або носових крапель, зріжте верхню частину і щільно вставте в неї губку. Вона повинна заповнити флакон і підніматися над зрізаним отвором. Просочіть губку чорнилом і можете малювати.
5
Зробити графіті-маркер можна і з звичайного перманентного маркера. Купіть досить товстий перманентний маркер в канцтоварах і зріжте верхній кінчик з пишуть пером. Залийте в маркер туш і трохи спирту. В верхню частину вставте досить довгий квадратний шматок губки або повсті, щоб він заповнив маркер на всю довжину і залишився на поверхні у вигляді наконечника.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pPr3xuUpG_U
В даний час в магазинах продаються маркери на будь-який смак і колір. Але незважаючи на це вам може знадобитися вміння виготовляти їх власними руками. До того ж його виготовлення практично не буде вам нічого коштувати.
Інструкція
1
Для того, щоб зробити маркер своїми руками, вам буде необхідно взяти упаковку від вже використаного тонального косметичного засобу. Але тут потрібен не звичайний тюбик, а упаковка-коректор, що нагадує товстий довгий маркер. Може прекрасно підійти і така, з якої засіб витягалося вигляді витискування або викручування.
2
Тепер спробуйте самостійно розібрати упаковку від тонального засобу. Після цього обов'язково ретельно її промийте. Перевірте, щоб усередині тюбика ніяких слідів косметики не залишалося. Врахуйте, що різьбу пластикових трубок можна легко пошкодити. Тому дуже акуратно проводите розбір і чистку упаковки майбутнього маркера, щоб її не зіпсувати.
3
Після того, як ви вичистіть ємність від тонального засобу, огляньте її і видаліть всі елементи, які вам не потрібні. Можна витягти і викинути пружинку. Крім того, варто прибрати обмежувач напрямку обертання з упаковки. Це необхідно для того, щоб ви могли без праці не тільки назовні видавлювати вміст упаковки, але і нову рідину втягувати всередину. Конструкція маркера нагадуватиме багаторазовий шприц.
4
Наберіть всередину вашої ємності будь-яку рідину. Такий маркер можна використовувати не тільки для малювання, але і при технічних роботах. Тому й рідиною може бути не тільки фарба, але а так само і різні масла. Потім щільно закрутіть упаковку. Спробуйте зняти з маркера ковпачок, а потім акуратно покрутіть його корпус. Це зазвичай проводять в цілях перевірки роботи саморобного пристрою.
5
За допомогою такого обертового корпусу ви легко зможете відрегулювати кількість виходить рідини з маркера. Варто відзначити, що це дуже зручно в будь-яких ситуаціях. Це може стати в нагоді і при звичайному малюванні і під час змащування деталей різними рідинами.