Як подивитися свою переписку ICQ.

В ICQ, як і в будь-якому клієнті для обміну миттєвими повідомленнями, листування з кожним контактом зберігається і може бути прочитаною. Переглянути історію повідомлень в ICQ можна кількома способами.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб перегляду листування в ICQ - читання хистори (прийняте англійська назва файлів з історією повідомлень) стандартними засобами клієнтів даного протоколу. Як правило, для того щоб відкрити історію, потрібно увійти у вікно повідомлень, зробивши подвійний клік миші на рядок необхідного контакту, і натиснути в ньому кнопку з іконкою у вигляді англійської букви "H". Після цього відкриється спеціальне вікно, що містить всю історію листування в хронологічному порядку зверху вниз (т. Е. В самому верху перебуватимуть найбільш ранні повідомлення). За допомогою програми перегляду листування можна виконувати пошук по хистори з урахуванням різних параметрів.
2
Будь-яка переписка, яка ведеться в ICQ також автоматично зберігається в .txt файл, який можна переглянути за допомогою стандартного засобу Windows - Блокнот. Файли листування зберігаються в спеціальному каталозі, який знаходиться в директорії програми. Наприклад, клієнт протоколу ICQ під назвою QIP встановлений на комп'ютер з настройками за умовчанням зберігає переписку в директорії за адресою C: Program FilesQIPUsers (UIN) History. Кожен файл переписки в даній директорії названий по UIN контакту (наприклад 410865432). Для того, щоб подивитися переписку достатньо двічі клікнути по файлу, який відкриється у вигляді текстового документа.
3
Історія повідомлень ICQ також може бути спеціально збереженої в окремий .txt файл. Збереження переписки проводиться за допомогою засобу читання хистори, описаного в першому кроці. Для того, щоб прочитати збережену переписку необхідно лише знайти її і відкрити за допомогою стандартного додатка "Блокнот".
Зверніть увагу
Для того, щоб убезпечити свою переписку від прочитання третіми особами використовуйте надійні паролі до клієнта і операційній системі, а також встановлюйте клієнти ICQ в нестандартні місця і приховуйте папку.