Як відправити з комп'ютера смс на телефон.

Іноді буває так, що необхідно відправити смс-повідомлення , але баланс на рахунку телефону не дозволяє це зробити. У цьому випадку все, що знадобиться - це комп'ютер і чинне підключення до мережі інтернет. Використовуючи інтернет, ви можете відправити смс практично на будь-який номер, незалежно від стільникового оператора, до якого він прикріплений.
Інструкція
1
Якщо ви знаєте оператора, обслуговуючого телефонний номер вашого адресата, знайдіть його офіційний сайт в мережі інтернет, використовуючи пошуковики, такі як yandex.ru або google.com. Зайшовши на заголовну сторінку, знайдіть на карті сайту форму для відправки смс або скористайтеся пошуком по сайту, щоб його знайти. Впишіть в поле одержувача номер, на який ви хочете відправити смс, а в полі тексту впишіть текст повідомлення. Майте на увазі, що у більшості операторів існує обмеження по відправці смс в 160 знаків латиницею та 60 знаків кирилицею. Від вас також буде потрібно вписати символи з перевірочної картинки в спеціальне поле. Після цього натисніть на кнопку "відправити".
2
Ви також можете скористатися послугами одного з месенджерів - icq або Mail.Агент. Обидві ці програми підтримують безкоштовну відправку смс по Російської Федерації, а також країнам СНД. Для того, щоб скористатися цією можливістю, скачайте інсталяційний модуль з офіційного сайту icq.com або mail.ru відповідно, зареєструйтесь і увійдіть в програму, використовуючи логін і пароль, вказані при реєстрації. Ці програми дозволяють відправляти смс вводячи перевірочні символи, але мають обмеження по символах, як і в попередньому кроці, а також обмеження по кількості відправлених смс на хвилину.
3
Використовуйте спеціалізовані сайти, які надають послуги відправки смс. За допомогою пошуковика знайдіть ці сайти і виберіть той, який має найбільшу кількість позитивних відгуків. Виберіть оператора, який обслуговує номер вашого адресата, після чого введіть текст смс і символи з перевірочної картинки у відповідні поля. Даний спосіб є запасним, так як не забезпечує таких гарантій відправки повідомлення, як попередні два.