Як зробити фон у фотографії.

Заміна фону - спосіб перетворити будь звичайне фото в оригінальну роботу, помістивши людей на морської берег або в оточення красивих інтер'єрів, незалежно від того, на якому тлі вони були сфотографовані спочатку. Основна складність в процесі зміни фону - це необхідність акуратно і рівно вирізати і виділити на фотографії об'єкт або людину, яку ви хочете помістити на новий фон, щоб зображення виглядало красиво і правдоподібно.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте фотографію, з якої хочете працювати. Потім на панелі інструментів виберіть Magnetic Lasso Tool і задайте параметри розтушовування (2 пікселя). За допомогою Lasso максимально рівно виділіть фігуру людини на фотографії, замкніть лінію обведення і викличте швидку маску клавішею Q. В режимі швидкої маски подкорректируйте недоліки і недоліки виділення.
2
Потім візьміть інструмент Brush Tool і тонким пензлем зафарбуйте білим ті зони, які не увійшли до виділення, і які також необхідно буде помістити на новий фон. Зокрема це відноситься до волосся і зачісці, їх виділяти зазвичай складніше. Чорної пензлем зафарбуйте області, які не повинні увійти в виділення. Після чого вийдіть з режиму швидкої маски.
3
Натисніть на виділеній області правою кнопкою і скопіюйте її на новий шар (Layer via copy). Зробіть бекграунд невидимим, так, щоб ваше виділення виявилося на прозорому фоні (натисніть на шарі бекграунду значок з оком). Подивіться, чи не просвічує чи в такому режимі оригінальний фон через вирізане зображення. Якщо фон досі помітний, використовуйте ластик і губку (Sponge), щоб ще більше відкоригувати ваш об'єкт.
4
Тепер відкрийте фотографію або малюнок, який хочете помістити на фото в якості нового фону. Перемістіть за допомогою курсору і миші на новий фон виділене зображення людини. Щоб людина виглядав на новому фоні природно, підганяйте пропорції і розміри вручну за допомогою команди Free Transform.
5
Продублируйте шар з вирізаним фото людини. На копії цього шару відредагуйте кольорокорекцію та рівні (Levels) так, щоб вони стали відповідати колірній гамі і яскравості нового фону.
6
Використовуйте фільтр освітлення, щоб підібрати найкращий світло, а також різні режими накладення шарів. Підберіть найбільш підходящий для фінального зовнішнього вигляду фотографії.