Як відрегулювати газову плиту. Як відрегулювати пальник на плиті ганза.

У наш час у кожного другого в будинку встановлена газова плита. Час від часу треба проводити профілактичні огляди її працездатності (справність крана яким перекривають доступ газу, чи немає яких-небудь витоків), адже від цього залежить здоров'я власників, а головне - життя. Однак, щоб убезпечити себе і своїх близьких від проблем з газовою плитою, треба поставитися до цього серйозно.
Вам знадобиться
  • - отримати максимально зручний доступ до газової плити;
  • - марлева маска, виготовлена з декількох шарів;
  • - мильний розчин (приготований в домашніх умовах), для визначення витоку газу;
  • - набір ключів;
  • - прилад для перевірки рівня розміщення газової плити.
Інструкція
1
Одним з важливих факторів, є перевірка придатності приміщення, в якому встановлюється і регулюється газова плита. Перевірте, чи добре працює вентиляційна система. Якщо немає витяжки, обов'язково відкрийте вікна при першій експлуатації газової плити.
2
Перед установкою газової плити, відрегулюйте правильність її розміщення відносно поверхні підлоги.
3
Щоб убезпечити себе від отруєння газом, обов'язково одягніть маску, і тільки потім приступайте до огляду газової системи.
4
На з'єднаннях газопроводу змастіть місця мильним розчином, після чого перевірте, герметичні чи нарізні сполучення, немає витоку газу - на місці витоку мильні бульбашки почнуть надуватися. Якщо герметичність порушена, скористайтеся інструментом для усунення цієї проблеми.
5
Рівень подачі газу на пальник відрегулюйте за допомогою вентилів розміщених на плиті в момент експлуатації газової плити.
Зверніть увагу
Якщо ви збираєтеся встановлювати газову плиту поруч з іншими газовими джерелами, то краще проконсультуйтеся з фахівцями, чи достатньо вентилюється приміщення, щоб уникнути отруєння газом або вибухонебезпечних ситуацій.
Корисна порада
Якщо є можливість, краще передбачити і встановити заземлення (якщо ваша плита з автоподжиг) і додаткову вентиляцію в приміщенні, як доповнення до вікна чи двері, які відкриваються назовні, щоб уникнути отруєння газом і вибухонебезпечної ситуації. Буде непогано, якщо поряд з плитою є можливість встановити який-небудь теплозахисний матеріал. Не допускайте горіння газу понад двох годин при першій експлуатації або після зміни типу газу. Так само, час від часу обов'язково запрошуйте фахівця на огляд газової системи. Не завжди власними силами вдається все відрегулювати правильно.