Як відкрити магазин електротоварів.

Відкриття свого магазина є одним з найбільш прийнятних способів почати свою справу. Основна ідея існування магазина полягає в тому, що Ви купуєте товар за оптовими цінами, а продаєте його за вищими. На ринку роздрібної торгівлі дуже жорстка конкуренція. Для того щоб домогтися успіху потрібно запропонувати покупцеві якісний товар за хорошими цінами з хорошим обслуговуванням.
Вам знадобиться
  • - документи про реєстрацію магазину;
  • - дозвіл на відкриття санітарно-епідемічної станції;
  • - дозвіл Головного управління пожежного нагляду;
  • - дозвіл на обладнання фасадної вивіски;
  • - документи про реєстрацію касових апаратів.
Інструкція
1
Визначтеся з назвою магазина , числом засновників, системою оподаткування, яку Ви будете використовувати, і формою організації магазина .
2
Оберіть приміщення для магазина і укладіть договір оренди або договір купівлі-продажу у разі придбання приміщення у власність.
3
Закупіть все необхідне обладнання, визначтеся з наймом потрібної кількості персоналу.
4
Пройдіть процедуру реєстрації в Єдиному Державному Реєстрі юридичних осіб, а також постановку на облік в ІМНС. Отримайте свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво про постановку на облік, а також документ про присвоєння ІПН.
5
Зареєструйтеся у позабюджетних фондах (пенсійному, медичному, фонді соціального страхування).
6
Відкрийте розрахунковий рахунок фірми в будь-якому банку, виготовте друк.
7
Отримайте дозвіл Державного пожежного нагляду. Для цього знадобляться лист-заявка, свідоцтво про реєстрацію магазина , договір оренди приміщення, план БТІ, страховий поліс об'єкта, договір про встановлення протипожежної сигналізації. Крім цього, призначте одного зі співробітників відповідальною особою за протипожежну безпеку і проведіть його навчання.
8
Отримайте дозвіл санітарно-епідеміологічної станції. Для цього необхідно надати заяву, свідоцтво про реєстрацію магазина , перелік асортименту товарів, договір оренди приміщення, медичні книжки персоналу, сертифікати на товар, договору про вивезення сміття та ТПВ.
9
Отримайте дозвіл на установку фасадної вивіски. Для цього знадобляться заяву, завірені нотаріусом копії свідоцтва про відкриття фірми та договору оренди, завірений печаткою магазина ескіз зображення вивіски, кольорові фотографії місця, на якому передбачається встановити вивіску.
10
Зареєструйте касові апарати. Для цього необхідні заяву, договір оренди, завірений майстром ЦТО паспорт касового апарату, голограми техобслуговування і Держреєстру, копія свідоцтва про відкриття магазина .
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що ваша фірма буде зобов'язана дотримуватися протипожежний, санітарний та інше законодавство. За порушення кожного ви будете притягнуті до відповідальності.
Корисна порада
Ще до відкриття магазину подбайте про здійснення рекламної компанії, яка привернула б клієнтів до вашого магазину.