Як викласти музику на сайт.

З появою особистих сторінок і блогів у користувачів мережі інтернет з'явилася й можливість завантажувати контент: фотографії, відеозаписи та музичні файли. На даний момент існує багато сервісів, які пропонують коди аудіо- і відео-програвачів. Деякі блоги представляють свою систему завантаження медіафайлів, що не вимагає звернення до сторонніх ресурсів.
Вам знадобиться
  • аккаунт в блозі або у соціальній мережі.
Інструкція
1
Одним з перших блогів, працюючих на просторах рунета, який дозволив завантажувати медіаконтент, був сайт Live Journal («ЖЖ»). Через деякий час дана функція з'явилася в інших системах блогінгу, а також у соціальних мережах. Перш ніж приступити до завантаження будь-якого типу контенту, необхідно зареєструватися на сайт е.
2
Процес реєстрації полягає у заповненні декількох полів, в яких ви вказуєте свої особисті дані, наприклад, ім'я, прізвище, свою електронну адресу і т.д. В цілому реєстрація схожа з подібною процедурою на інших сайт ах. Після реєстрації вам прийде лист (на вказану електронну адресу), в тілі якого міститиметься посилання. Перейшовши по цьому посиланню, ви підтвердите валідність вашого e-mail.
3
Підтвердивши електронну адресу, перейдіть до головної сторінки сайт а і наразі. Зверніть увагу на форму входу в правому верхньому куті сайт а. Вам буде потрібно ввести свої логін і пароль, які були вказані при реєстрації. Після натискання на кнопку Enter ви будете перенаправлені на сторінку вашого аккаунта або на особисту сторінку.
4
Тепер вам буде потрібно створити новий запис, в якій можна помістити аудіозапис. Натисніть посилання «Новий запис» у верхньому правому кутку сторінки. У вікні, редактора вам будуть доступні 2 режими редагування: візуальний редактор і html-редактор. За замовчуванням при створенні нового запису ви переміщується в html-редактор. Він призначений для досвідчених користувачів, тому натисніть вкладку «Візуальний редактор».
5
У своєму блозі можна помістити будь-яку музику, яка є на жорсткому диску. Перейдіть на сайт filehoster.ru: натисніть кнопку «Огляд» і виберіть файл для завантаження, натиснувши кнопку «Відкрити». Потім натисніть кнопку «Завантажити» і виберіть опцію «код плеєра». У невеликому вікні з'явиться код плеєра, в якому гратиме музика, завантажена вами. Цей код необхідно скопіювати.
6
Для вставки аудіо скористайтеся командою «Вставити медіаролік», натисніть клавіші Ctrl + V або Shift + Insert, потім натисніть "ОК". Аудіозапис вставлена, для перегляду зробленого натисніть кнопку «Перегляд». Якщо вас все влаштовує в створюваній записи, натисніть кнопку «Відправити в ... (ваш логін в системі)».