Як прибрати запах з черевиків. позбавитися від запаху з черевиків армія.

Основна проблема закритого взуття - неприємний запах . Ноги в такому взутті не «дихають» і швидко пітніють. Від поту і вогкості у взутті утворюється грибок, який ще більше сприяє поширенню неприємного запах а. Щоб позбутися запах а з черевик або іншого взуття, можна скористатися кількома рекомендаціями.
Інструкція
1
Щоб постійно не боротися з наслідками, легше усунути причину, тому дбайте про чистоту своїх ніг: проводите регулярно гігієнічні процедури, використовуйте спеціальні засоби.
2
Доглядайте за взуттям не тільки зовні, але і з внутрішньої сторони. Якщо взуття промокла, її обов'язково необхідно просушити. У вологому середовищі швидко заводиться грибок, який тільки сприяє посиленню неприємного запах а з взуття. Сушити взуття можна на батареї або придбати ультрафіолетові сушарки.
3
Якщо дозволяє модель взуття, почастіше міняйте устілки. Існують устілки з активованим вугіллям всередині, які також допомагають зменшити неприємний запах з взуття.
4
Для того щоб позбутися неприємного запах а, можна обробити (промити) взуття перекисом водню, розчином марганцівки або оцтом. Якщо запах не зник з першого разу, процедуру слід повторити. Деякі обробляють внутрішню поверхню взуття формаліном, але в тому, наскільки це безпечно для шкіри ніг, варто засумніватися, адже формалін - потужний консервант.
5
Можна позбутися запах а за допомогою олії чайного дерева. Для цього промийте взуття, розведіть кілька крапель олії в невеликій кількості води, обприскати складом внутрішню сторону взуття та залиште її сушитися недалеко від джерела тепла. Процедуру необхідно буде повторити кілька разів.
6
Можна скористатися спеціальними устілками-дезодорантами, які вкладаються у взуття і залишаються там на кілька годин (або на ніч). Також існують звичайні дезодоранти-спреї для взуття, що допомагають хоча б тимчасово позбутися неприємного запах а. Ними рекомендують обробляти взуття на ніч або за півгодини до виходу з дому.
7
Добре працюють різні вологопоглиначі. Якщо в будинку є кішки, можна запозичити у них наповнювач для туалету. Гранули котячого туалетного наповнювача добре вбирають зайву вологу і неприємні запах і. Засипте наповнювач у шкарпетки, шкарпетки покладіть у взуття і залиште на ніч.
Від неприємного запаху від взуття не застрахований ніхто. Ноги людини виділяють дуже багато поту, який в свою чергу і сприяє появі "аромату". Але цього все ж можна уникнути.
Інструкція
1
Запобігти завжди легше, ніж лікувати. Тому купуйте тільки взуття високої якості з натуральної шкіри. Бажано, щоб у вас на кожен сезон було декілька пар. Це необхідно, щоб ви носили їх поперемінно, даючи взуття добре просихати.
2
Крім того, дуже важлива в боротьбі з неприємним запахом і особиста гігієна. Мийте ноги щодня, краще навіть не менше 2 разів. Якщо ви помітили за своїми ніжками зайву пітливість, то спробуйте скористатися спеціальним тальком, дезодорантами для ніг або будь-якими іншими народними засобами. Чудово допомагають ванночки з відвару дубової кори. Носіть тонкі шкарпетки не з синтетичної, а з бавовняної тканини. Міняйте їх кожен день.
3
З внутрішньої поверхні черевик можна усунути неприємні запахи за допомогою спеціальних засобів, які продаються в багатьох магазинах. Але якщо таких коштів не виявилося під рукою, скористайтеся народними. Протріть з вечора черевики зсередини перекисом водню. Вранці від запаху не залишиться і сліду.
4
Спробуйте всипати в кожен черевик по столовій ложці звичайної соди. Протримаєте взуття в такому стані всю ніч. Вранці акуратно витрусити її. Можна скористатися не тільки содою. Візьміть пачку активованого вугілля. У кожен черевик покладіть приблизно по 7-10 таблеток. До ранку вони вберуть в себе не тільки всі запахи і, але і що найголовніше, вогкість.
5
Існує ще один вірний спосіб позбавлення від запаху - це виморожування. Загорніть свої черевики в целофанові пакети і відправте їх у холодильник в морозильну камеру. За ніч при мінусовій температурі загинуть всі бактерії, а запах зникне.
Корисна порада
Дуже важливо після кожної шкарпетки ретельно просушувати черевики. Крім того, виймайте і сушіть час від часу устілки, а ще краще замінюйте їх на нові. Саме в них і живуть мікроорганізми. А в результаті їх життєдіяльності з'являється неприємний запах.