Як витягнути відео з кеша Opera. Як подивитися відео з кеша опери.

Практично все, що користувач бачить у вікнах свого браузера, знаходиться на жорсткому диску. Інтернет-браузер автоматично включає опцію кешування сторінок для збільшення їх швидкості завантаження. В Opera, так само як і в інших браузерах, є папка, в якій зберігається вміст сторінок.
Інструкція
1
Якщо ви хочете зберегти який-небудь контент, переглянутий на сторінках вашого браузера, можна скористатися програмами, які зберігають всю цю інформацію на жорсткий диск. Але навіщо встановлювати їх і тим самим навантажувати систему додатковими програмами Є більш простий вихід - витягнути відеозображення з кеша зберігаються сторінок.
2
Основне завдання - знайти папку з кешем браузера і скопіювати потрібний файл або просто відкрити через будь відеопрогравач. Для визначення папки кеша не треба користуватися пошуком. В Opera все досить просто: відкрийте браузер, натисніть верхнє меню «Довідка», в списку, виберіть пункт «Про програму».
3
У вікні будуть вказані категорії і шлях до папок, їх містить. Знайдіть рядок «Кеш». Залежно від версії операційної системи, шлях до папки буде різним: - C: UsersПользовательAppDataLocalOperaOperacache; - C: Documents and SettingsПользовательLocal SettingsApplication DataOperaOperacache.
4
Тепер відкрийте «Мій комп'ютер» і знайдіть папку з кешем сторінок за вищевказаними адресами. Можна скопіювати шлях і вставити його в адресному рядку «Провідника». Після натискання на клавішу Enter ви опинитеся в шуканої папці. Серед великої кількості файлів і папок знайдіть папку Sesn. Як правило, в цій папці досить файлів, щоб в них заплутатися. Вам необхідно шукати файли з розширенням tmp (тимчасові файли), попередньо відсортувавши їх за датою створення.
5
Для швидкого пошуку натисніть правою кнопкою миші на вільному місці відкритої папки, натисніть пункт «Вид» і виберіть «Таблиця». Тому відеозображення мають немаленький розмір файлу, натисніть на останню колонку «Розмір», відсортувавши їх за розміром.
6
Файл знайдений, тепер його можна відтворити, щоб переконатися у вірності обраного файлу. Натисніть правою кнопкою миші на файлі, виберіть пункт "Відкрити за допомогою». Зі списку виберіть будь відеоплеєр. Якщо потрібного плеєра не виявилося у списку, натисніть кнопку «Вибрати програму» і вкажіть утиліту для відтворення даного типу файлів.
Вся інформація, що знаходиться у вікнах вашого браузера, міститься на жорсткому диску. При цьому відбувається автоматичне кешування сторінок інтернет-браузера в певну папку, що дозволяє збільшити швидкість їх завантаження. Як же витягнути відео з кешу?
Інструкція
1
Пам'ятайте: для того щоб зберегти який-небудь контент, який ви переглядали на сторінках вашого браузера, необхідно скористатися програмами, що зберігають всю цю інформацію на жорсткий диск. Але ні в якому разі не встановлюйте їх, не навантажуйте таким чином систему додатковими додатками. Не забувайте про більш простому способі - витягуванні відеозображення з кеша зберігаються сторінок.
2
Вашої основним завданням є пошук папки з кешем браузера і копіювання потрібних файлів або просто перегляд через будь відеопрогравач. А для того щоб визначити папку кеша, не варто користуватися пошуком. Наприклад, використовуючи браузер Opera, відкрийте його, натисніть на верхнє меню «Довідка» і в списку, виберіть пункт «Про програму».
3
Після цього у вікні, в папках знайдіть рядок «Кеш». Шлях до папки буде відрізнятися в залежності від операційної системи: - C: \ Users \ Користувач \ AppData \ Local \ Opera \ Opera \ cache (Windows Vista і 7); - C: \ Documents and Settings \ Користувач \ Local Settings \ Application Data \ Opera \ Opera \ cache (Windows XP).
4
Далі поступите таким чином. Подвійним клацанням лівої кнопки миші відкрийте «Мій комп'ютер» і відшукайте за вищевказаними адресами папку з кешем сторінок, після чого скопіюйте шлях і вставте його в адресний рядок «Провідника». Потім знайдіть папку Sesn і що містяться в ній тимчасові файли з розширенням tmp.
5
Ну от і все, файл знайдений, тепер відтворіть його, щоб упевнитися в правильності вибору. Для цього з контекстного меню виберіть пункт «Відкрити за допомогою» і будь-який з запропонованого списку відеоплеєр. У тому випадку, якщо потрібний плеєр немає у списку, лівою кнопкою миші натисніть на "Вибрати програму" і вкажіть утиліту для того, щоб відтворити даний тип файлу.