Як встановити перекладач для Opera. Перекладач для опери.

Як показує статистика в інтернеті, один з найпоширеніших браузерів - це Opera. Дана програма має вельми зрозумілий і дружній інтерфейс, забезпечує швидке завантаження інформації з інтернету і надає широкі можливості для настройки. Крім того, розробники постійно випускають для Opera оновлення та корисні утиліти. Для перекладу тексту є також зручна міні-програма.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - браузер Opera.
Інструкція
1
Щоб скористатися перекладачем прямо в браузері, потрібно в додаток інтегрувати спеціальний віджет. На офіційному сайті компанії викладаються всі віджети, які призначені для різних завдань. Запустіть браузер і зайдіть на сторінку http://widgets.opera.com/widget/13162/. Ви можете вивчити всі корисні утиліти в розділі Opera Widgets, але в даний момент нас цікавить утиліта для швидкого перекладу веб-сторінок прямо в браузері.
2
Вивчіть список запропонованих версій під рядком Opera Versions and Widget Versions, знайдіть свою версію браузера. Якщо ви не знаєте, який версії ваша Opera, зайдіть в меню, виберіть розділ «Допомога» і пункт «Про програму» або About Opera. В сторінці буде вказана версія в одній з перших рядків.
3
Виберіть і скачайте відповідну утиліту-перекладач. У нашому випадку це Opera 10.50-10.63 - Google Translator 2.7. Натисніть на картинку утиліти, і майже відразу ж виникне діалогове вікно, в якому вам буде запропоновано встановити перекладач. Натисніть кнопку «Встановити» або Install. Назва кнопок залежить від встановленого мови в програмі.
4
Установка віджета станеться за секунди. Тепер міні-програма вбудована в ваш браузер, і для перекладу тексту вам тепер всього лише необхідно виділити його і натиснути праву кнопку миші на виділеній ділянці. У випадаючому меню виберіть пункт «Перевести», а потім необхідну мову зі списку.
5
Подорожувати по інтернету стало ще зручніше. Тепер користувачеві не потрібно обмежувати своє віртуальне інтернет-простір російськомовними сайтами. Можна легко замовляти товари та спілкуватися з іноземцями завдяки зручному перекладачеві, вбудованому в Opera.
Зверніть увагу
Як скайп перекладач працює? Все дуже просто, Ви пишите на своїй рідній мові повідомлення, а перекладач скайпу відправляє переклад повідомлення вашому співрозмовнику і на борід повідомлення співрозмовника переводить Вам. Далі (Close). Ви успішно встановили google перекладач для скайпу. Тепер спочатку запускаємо Skype і заходимо під своїм логіном.