Як навчитися голосно свистіти без пальців. Як свистіти без пальців відео.

Часом бувають такі ситуації, в яких вміння голосно свистіти без пальців є дуже корисним. Припустимо, вам потрібно терміново залучити чиє-небудь увагу, але кричати не полювання або просто не можеться, а руки зайняті. Так свисніть якомога голосніше, щоб вас точно почули. Навчитися цій техніці не так вже й складно. Головне - постійно тренуватися.
Інструкція
1
Отже, техніка свисту без пальців полягає в наступному: вам необхідно тримати губи в потрібному положенні, щоб видаваний вами свист був якомога більш гучним.
2
Першим ділом висуньте трохи вперед нижню щелепу. Зробіть так, щоб нижня губа повністю закривала зуби. Нехай вона міцно до них притискається. Якщо вам на перших порах складно це зробити, допоможіть собі пальцями.
3
Немає необхідності суворо фіксувати положення мови. Нехай він спокійно реагує на повітряні потоки. Однак кінчик язика слід тримати відсунутим від зубів на відстань близько 5-8 міліметрів. Коли ви видихаєте повітря, він повинен спочатку проходити під язиком і вже потім - через простір між губами.
4
Не варто впадати у відчай, якщо ви не можете освоїти з першого разу техніку свисту без допомоги пальців. Щоб домогтися бажаного результату, потрібно постійно тренуватися.
5
Свистіти без пальців можна і по-іншому. Хоча ця техніка свисту трохи відрізняється від описаної вище методики. Положення губ при цьому буде дещо іншим.
6
Першим ділом встаньте перед дзеркалом, розслабтеся. Далі стисніть губи так, щоб вони нагадували формою букву «О». Саме стисніть їх, а не просто «округлятимете». Отвір для повітря має бути дуже маленьким.
7
Наступним кроком розташуйте мову таким чином, щоб він майже торкався нижніх зубів з внутрішньої їх боку.
8
Далі повільно видихайте повітря. У вас може не вийти чистого звучання з першого разу, тому в такому випадку варто трохи змінити становище мови. Припустимо, можна задню частину язика злегка підняти і/або присунути до зубів кінчик язика.
Корисна порада
Намагайтеся на початковому етапі надто сильно не дути, тому набагато легше буде навчитися свистіти з невеликим обсягом повітря.