Як відкрити відновлені файли.

Програма Kaspersky CRYSTAL пропонує широкі можливості для користувача. Крім стандартної (і вельми якісною) антивірусного захисту, в програму вбудований модуль батьківського контролю, шифрування даних, менеджер паролів, майстер видалення даних і модуль відновлення даних - так зване резервне копіювання. Але, незважаючи на всю зручність використання резервного копіювання, файли , відновлені на одному комп'ютері, не відчиняться на іншому. Це відбувається через успадкованих прав доступу на файл.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Щоб вирішити дану ситуацію, потрібно, насамперед, налаштувати параметри системи для файлів. Знайдіть відновлений файл, який не можете відкрити. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і в випадаючому меню виберіть пункт «Властивості». У вікні властивостей перейдіть на вкладку «Безпека», знайдіть кнопку «Продовжити» і натисніть на неї. Відкриється вікно «Власник».
2
У нижній частині вікна знайдіть розділ «Змінити власника» і виберіть користувача зі списку, натисніть «Ок», а потім погодьтеся з системним повідомленням, попередньо прочитавши його. Вікно властивостей потрібно закрити, натиснувши кнопку «Ок» і запустити знову. Тепер нам потрібно додати користувача на комп'ютері.
3
Зайдіть на вкладку «Безпека» та натисніть кнопку «Змінити». У вікні клацніть правою клавішею миші по кнопці «Додати». Система запропонує вибрати користувача або групу користувачів. Далі натисніть кнопку «Додатково», а в новому вікні вибору користувача - кнопку «Пошук». Таким вигадливим способом ми, нарешті, дісталися до списку всіх користувачів даного комп'ютера.
4
Серед результатів пошуку знайдіть свого користувача, виділіть його та натисніть «Ок». Погодьтеся ще раз і повернетеся на вікно «Безпека». Тепер серед користувачів буде ваше ім'я. Перевірте внизу список дозволів і натисніть «Ок».
5
Такі складнощі з правами доступу користувачів виникають через тонкої настройки користувальницької політики в операційній системі Windows 7. Така політика дозволяє захистити особисті файли користувача від видалення або зміни сторонньою людиною. В цілому можна сказати, що дана операція при послідовному виконанні не займе багато часу і сил.