Як намалювати равлика.

Є кілька особливостей будови равлики, які не всі знають. Без них намальована равлик не перестане бути схожою на себе, але досвідчений очей відразу помітить, що в малюнок закралася помилка. Щоб уникнути цього, малюючи равлика , дотримуйтесь нескладних порад.
Інструкція
1
Малюнок равлики починайте з її будиночка. Його форма залежить від виду черевоногих молюска. Раковини бувають конічної форми, а бувають спірально вигнутими. Пам'ятайте, що у всіх равликів спіраль раковини розкручується від центру за годинниковою стрілкою до основи. Це правило поширюється на будиночки всіх видів - і спіральні і конічні. Зверніть увагу, що у равликів першого виду раковина закручується в двох напрямках - навколо себе і в сторону. Якщо ви малюєте равлика в природному середовищі, зберігайте її пропорції щодо інших предметів. Так, наприклад, виноградний равлик досягає 4-5 сантиметрів.
2
Коли раковина готова, приступайте до малювання тіла равлики, його ще називають «нога». Вона виступає з-під раковини в обидві сторони, але легко може поміститися всередину. Відобразіть той факт, що поверхня тіла вкрита зморшками, за рахунок яких воно розтягується, і молюск може переміщатися. Нижня частина ноги забезпечена підошвою, яка змазана слизом.
3
У передній частині ноги равлик має ротовий отвір. Над ротовим отвором намалюйте дві пари щупалець. Спочатку маленькі, які між собою утворюють тупий кут. Над ними розташовується ще одна пара довших щупалець, вони рухливі і на малюнку можуть бути спрямовані в різні боки. На кінцях довгих щупалець намалюйте маленькі оченята молюска.
4
Після того, як олівцем ескіз готовий, приступите до розфарбовування малюнка. Для раковини використовуйте кольору коричневих, жовтих, білих відтінків. Забарвлення равлики і її будиночка залежить від навколишнього середовища і інтенсивності сонячного освітлення в області, де вона мешкає. Також кольором покажіть, що раковина має ребристу структуру, світлі і темні смуги на ній чергуються. Окрасою ноги молюска неоднорідний, прорисуйте намічені на тілі зморшки кольором. Щупальця мають світліший колір, зробіть їх напівпрозорими.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vK4qqf7olR8