Як змінити зовнішній вигляд папок.

На вашому комп'ютері накопичилося стільки різноманітної інформації, що іноді знайти потрібний файл або папку буває досить непросто. Кругом лежать стандартні жовті папки, і пошук по назвах втомленими очима в кінці дня викличе роздратування навіть у самого терплячого людини. Однак операційна система Windows і тут пропонує легке рішення проблеми - ви можете задати для кожної папки своє особливе зображення.
Інструкція
1
Щоб налаштувати зовнішній вид папок, потрібно провести загальні настройки в системі. Знайдіть папку, вид якій ви хочете змінити. Натисніть по ній правою кнопкою миші і виберіть в меню пункт «Властивості». Перейдіть на вкладку «Налаштування» та натисніть на кнопку «Змінити значок» в нижній частині вікна. З'явиться вікно зі стандартними картинками ярликів. Ви можете вибрати один із запропонованих варіантів.
2
Також варто відзначити, що дана операція застосовується тільки для вибраної папки, тобто ви повинні будете налаштовувати параметри для кожного елемента, так як «Вид папки» не визначається для всіх папок системи. Якщо стандартних картинок вам недостатньо, натисніть кнопку «Огляд». Система запропонує вам вказати місце, де шукати бажаний файл зображення. Це повинен бути особливий файл значка невеликого розміру з розширенням lnk.
3
Якщо у вас немає такого файлу, ви можете знайти в інтернеті найрізноманітніші малюнки іконок.
4
Виберіть підходящий файл і натисніть «Ок», закрийте вікно вибору ярлика, також натиснувши «Ок». Вид вашої папки тепер незвичайний і легко впізнаваний. Якщо ви передумаєте або захочете повернути стандартний вид папки, виконайте ці кроки ще раз і виберіть те зображення, яке вас влаштовує.
5
Ви можете також встановити картинку на фон папки, вибравши у вікні «Властивості» вкладки «Налаштування» пункт «Вибрати файл». Обрана вами картинка буде красуватися на тлі папки. Тепер ви завжди зможете без проблем знайти потрібні папки, не використовуючи такі параметри, як «Пошук». В будь-який момент ви зможете перейменувати папку, змінити ярлик, поміняти картинку, тому намагайтеся створювати умови розташування папок під себе.