Як створити мережу через модем.

У багатьох ситуаціях для створення локальної мережі використовують додаткове обладнання. У тому випадку, якщо провайдер надає послуги DSL-інтернету, прийнято використовувати модем .
Вам знадобиться
  • DSL-модем, мережеві кабелі.
Інструкція
1
Для початку виберіть DSL- модем , який задовольнятиме характеристикам ваших ноутбуків і комп'ютерів. Природно, краще використовувати пристрій з підтримкою функції створення бездротової точки доступу. Придбайте обраний модем .
2
Підключіть обладнання до електромережі та увімкніть його. З'єднайте з портом DSL кабель підключення до інтернету. Знайдіть у пристрої канал LAN (Ethernet) і підключіть до нього ноутбук або стаціонарний комп'ютер, використовуючи мережевий кабель.
3
Увімкніть комп'ютер і запустіть браузер (краще використовувати IE, Opera або FireFox). Введіть IP-адресу DSL- модем а в адресний рядок браузера. Стандартний IP-адреса, логін і пароль для доступу до налаштувань ви можете дізнатися в інструкції до пристрою.
4
На екрані відобразиться головне меню налаштувань модем а. Перейдіть до меню "Налаштування мережі» (Internet Connection Setup). Налаштуйте зв'язок з сервером. Більш докладну інструкцію ви можете знайти на офіційному сайті вашого провайдера.
5
Для створення бездротової точки доступу Wi-Fi відкрийте меню "Налаштування бездротової мережі» (Wireless Connection Setup). Задайте ті параметри бездротової мережі, з якими працюватимуть адаптери ваших ноутбуків (телефонів).
6
Збережіть зміни налаштувань. Перезавантажте DSL- модем . Якщо дана установка не відображається, то вимкніть його від електромережі на кілька секунд.
7
Підключіть до портів LAN (Ethernet) стаціонарні комп'ютери. Активуйте на ноутбуках пошук доступних бездротових мереж і підключіться до вашої точки доступу.
8
Можливо, вам буде потрібно змінити параметри мережевого підключення. Відкрийте настройки мережевого адаптера ноутбука або комп'ютера. У властивостях протоколу TCP/IP вкажіть статичний IP-адресу, що відрізняється від адреси модем а останнім значенням.
9
Введіть IP-адресу модем а в поля «DNS-сервер» і «Основний шлюз». Повторіть настройки для всіх інших пристроїв в мережі.