Як зменшити завантаження на ЦП. Завантаження цп.

В основному завантаження на ЦП викликана включенням якого або додатки, і від цього ресурси системи спрямовуються на виконання завдання. Навантаження на процесор зростає і, включивши диспетчер задач, ми можемо побачити, наскільки вона виросла. При 100% завантаженні комп'ютер починає виснути, додатки працюють повільно, і часом врятувати може тільки перезавантаження. Розглянемо основні причини завантаження центрального процесора і методи вирішення цієї проблеми.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Програма диспетчер задач
Інструкція
1
Велике навантаження на ЦП йде при включенні комп'ютера, завантаження системи і робочого столу. Тому при появі робочого столу можна помітити, як повільно включаються додатки антивіруса, гаджетів, можливо, браузера і локальних програм. Все залежить від індивідуальності користувача, і якими програмами він користується. Для вирішення цієї проблеми необхідно знати конфігурацію процесора і оперативної пам'яті. Зробити це можна, клікнувши правою кнопкою миші по «Моєму комп'ютера» і вибравши Властивості. Адже якщо процесор слабкий, і у нього 512 мегабайт оперативної пам'яті, то не дивні зависання і гальмування. Тому варто звернутися до автозавантажувач, додатком, яке відповідає за завантаження певних програм в момент включення системи. Якщо ви не користуєтеся програмою Alcohol, то немає сенсу в її автозавантаженні. Натискаємо Пуск - Виконати - msconfig, відкривається діалогове віконце, в якому вибираємо вкладку автозагрузка. Ми бачимо помічені галочками елементи, які довантажуються разом з системою. Можна побачити назви програма і їх шлях, тому знімаємо галочки з тих служб, які не потрібні, тиснемо OK.
2
Наступний момент полягає у завантаженні додатків або ігор, які викликають завантаження ЦП. Знову ж потрібно звернути увагу на конфігурацію устаткування, чи було таке раніше. Перевірте комп'ютер на віруси. При запуску ігор вимикайте програми, яким потрібні багато ресурсів. Ними можуть бути браузери, чати, програвачі. Як можливий, але радикальний метод вирішення може стати переустановка системи. Також можна розібрати системний блок і подивитися, чи не накопичився пил. Іноді завантаження на процесор може бути викликана поганою тепловіддачею у зв'язку із засміченням кулера або частин процесора (радіатора). Спробуйте змінити термопасту на процесорі. Якщо нічого не допомагає, то пробуйте міняти процесори, брати у друзів і дивитися на поведінку системи, і якщо справа в цьому, то купуйте більш потужний процесор.
Зверніть увагу
Будьте обережні при розібрання системного блоку, намагайтеся не торкатися деталей ПК без потреби.
Корисна порада
Для "висмикування" програм з автозавантаження можна застосовувати спеціальні програми. Використовуйте диспетчер задач для перегляду завантаження на ЦП.