Як зробити розгортку.

Розгортка екрану, або частота його оновлення, визначає кількість мерехтінь монітора комп'ютера в секунду. Відповідно, чим більше таких мерехтінь проводитиметься щомиті, тим менш помітні вони будуть для людського ока. Зробити розгортку можна кількома способами.

Інструкція
1

Відкрийте робочий стіл Windows, згорнувши всі активні вікна поєднанням клавіш Win + D. Поставте курсор миші в будь-пусте місце робочого столу і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Відкриється контекстне меню робочого столу, в якому необхідно буде вибрати пункт "Властивості". У діалоговому вікні властивостей зайдіть у вкладку під назвою "Параметри" і натисніть кнопку "Додатково". Відкриється вікно управління модулем підключення дисплея. Пройдіть в ньому на вкладку "Монітор", в якому відображаються його налаштування. Серед даних налаштувань виберіть параметр "Частота оновлення екрану" і в списку виберіть необхідне і підтримуване значення розгортки для свого монітора.

2

Відкрийте контекстне меню робочого столу способом, описаним в попередньому кроці і виберіть у ньому команду" Графічні характеристики " . Відкриється вікно утиліти, що управляє відеокартою, яка встановлюється одночасно з її драйвером. У вікні утиліти зайдіть у вкладку "Параметри" і виберіть у ньому величину розгортки монітора із списку. Застосуйте настройки і порівняйте ефект від зміни частоти оновлення екрану. Збільшення розгортки має значно підвищити комфорт від роботи за комп'ютером. Збережіть зроблені вами зміни.

3

Зайдіть в "Панель управління" Windows і знайдіть у ній значок під назвою "Екран". Двічі клацніть по ньому. Відкриється вікно властивостей екрана, таке ж, як і при окритій за допомогою контекстного меню робочого столу. Аналогічним описаного в першому кроці способу змініть частоту оновлення монітора.

Зверніть увагу

У всіх налаштуваннях перегляньте лише та частота оновлення екрану, яка підтримується даними монітором і відеокартою.

Корисні поради

Оптимальним значенням розгортки для переважної більшості моніторів є 100 Гц.