Як позбутися запаху в термосі. Як відчистити Термозіт від запаху.

Кухня - це таке місце в будинку, де часто панують запахи. І іноді буває так, що не всі вони приємні. Особливо часто господині відзначають, що пахнути починає та посуд, яка зберігається герметично закрита. Як правило, це стосується глибоких предметів, які після миття неможливо витерти насухо. Наприклад, термос. Однак позбутися з'явився запаху не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • горчица;
  • лимон;
  • уксус;
  • сода;
  • рис;
  • вода
Інструкція
1
Якщо ви підозрюєте, що неприємний аромат з'явився через погану просушки термоса, просто відкрийте його, ще раз обполосніть і залиште його не закриваючи. Можна визначити його шийкою на рушник, щоб стекла зайва рідина. Можна просто залишити його на день відкритим. Вода випарується, і запах піде.
2
Якщо ж причина не в вогкості, то спробуйте позбутися запаху іншим способом. Для цього налийте в чайник кип'яток, додайте звичайну харчову соду (2-3 ложки) і залиште цю суміш на ніч. На ранок потрібно ретельно сполоснути чайник холодною водою. І запаху як не бувало! Можна в цьому варіанті замінити соду на оцтову есенцію. Результат буде таким же.
3
Як варіант, видаляйте запах з термоса за допомогою рису. Для цього покладіть в колбу 2 столових ложки крупи, налийте теплу воду. Потім закрийте конструкцію і добре потрясіть. Після закінчення процедури промийте термос гарячою водою, і ви виявите, що запах зник.
4
Багато господинь віддають перевагу видаляти неприємні запахи з термоса за допомогою лимона. Для цього вичавіть сік з половинки лимона або розбавте лимонну кислоту, додайте трохи теплої води і ретельно струсіть. Запаху не буде.
5
Є ще один спосіб, яким ви можете почистити термос, - це використання гірчиці. Розведіть порошок у воді і залиште на ніч. Вранці все буде чистим і приємно пахне.
6
Ще одне чудове народне засіб для чищення термоса з метою видалення запаху - це звичайна кухонна сіль. Для того щоб усунути затхлий запах, потрібно навести крутий соляний розчин (не шкодуйте вихідного матеріалу), залийте термос гарячою водою і додайте туди сіль. Залиште на ніч. Про запаху х не залишиться і спогадів.
7
Спробуйте почистити і таким способом: покладіть в сухий термос пакетик м'ятного чаю. Водою не заливайте. Залиште термос з відкритою кришкою на ніч. Чай повинен увібрати в себе всі неприємні аромати.