Як вставити банер на сайт. куточок чергування в дитячому саду.

При створенні свого сайту користувач значну частину часу приділяє його дизайну. Красивий фон, вискакує флеш меню, різноманітні скрипти, що покращують дизайн. Часто для різноманітності дизайну і додання сайту більш привабливого вигляду використовують баннери.Вознікает проблема додавання банера на сайт. Якщо користувач використовує движок сайту, то вставка може виконуватися спеціальними модулями або скриптами. Але буває, що їх важко знайти, або їх працездатність залишає бажати кращого. Тому розберемо, як вставити банер в код сайту.
Вам знадобиться
  • - готовий банер і його вихідний код
  • - html файл сайту
  • - знання основ мови HTML
Інструкція
1
Беремо створений баннер і копіюємо його в папку де знаходиться вихідний html файл. Зверніть увагу, що при створенні банера генерується його код, цей код ми копіюємо в буфер обміну.
2
Відкриваємо html файл нашого сайту. Вибираємо місце для вставки банера, воно може бути будь-яке, наприклад, після певної статті, або в шапці сайту. За розміщення об'єктів відповідає тег "object", він є закривається тегом, тобто в кінці потрібно його закрити "/object". Зазвичай програма по створенню банерів генерує цей тег разом з кодом, тому просто копіюємо код в html файл.
3
В коді вказуються основні параметра баннера, його фоновий колір, ефекти та інше. Варто звернути увагу на тег "embed". Його присутність дуже бажано. Він відповідає за сумісність зі старими браузерами, адже раніше саме цей тег використовувався для вставки об'єктів на сторінку.
4
Зберігаємо файл html, переходимо на сторінку, оновлюємо її і милуємося поставленим банером. Описаний спосіб застосовується для вставки флеш банерів, якщо баннер має формат gif, то його вставляють на сайт як звичайне посилання з картинкою.
Банерна реклама - невід'ємний атрибут сучасного інтернету і якщо у вас є сайт, то дуже малоймовірно, що раніше чи пізніше вам не доведеться потурбуватися розміщенням на ньому якого або баннера. Нижче описана процедура установки баннера на сайт.
Інструкція
1
Якщо ви встановлюєте на свій сайт банер якогось іншого інтернет-ресурсу, то у вас, швидше за все, повинен бути html-код, який треба вставити у ваші сторінки. Якщо це банер вашого комерційного партнера, то, як правило, в цей код поміщаються реквізити для ідентифікації та обліку надійшов від вас трафіку. Такі ж реквізити присутні і в коді для установки банерів пошукових систем, каталогів, лічильників та т.д.Чтоби вставити такий код в сторінку спочатку відкрийте її в якому-небудь відповідному редакторі. Якщо для адміністрування сайт а ви використовуєте систему управління сайт ом, то вона має вбудований онлайн-редактор сторінок. Після відкриття потрібної сторінки в такому редакторі треба перемкнути його з візуального режиму в режим редагування HTML-коду. У вихідному коді сторінки знайдіть місце, яке, на вашу думку, найбільше підходить для баннера. Якщо код банера у вас вже є - скопіюйте його, якщо код розміщений на сайт е партнера - візьміть код звідти. Іноді код надсилають поштою після реєстрації у вашого партнера, в інших варіантах ви отримуєте доступ в захищену паролем область партнерського сайт а і берете код звідти, в третіх він вільно розміщений на сайт е і вам треба самостійно додати в код свій реєстраційний номер. У кожному разі скопіюйте цей код і вставте в певне вами місце html-исходника сторінки. Після закінчення редагування сторінки не забудьте зберегти зроблені зміни.
2
Якщо ж ви не користуєтеся системами управління, то можете скачати потрібну сторінку через файл-менеджер панелі управління вашої хостингу компанії і відредагувати його в звичайному текстовому редакторі. І в цьому випадку вам потрібно знайти підходяще місце в сторінці і вставити туди html-код банера. Зберігши зміни, закачайте сторінку назад на сервер тим же файл-менеджером. Для переміщень файлів між вашим комп'ютером і сервером можна використовувати і будь-яку з програм ФТП-клієнтів.
3
Різні партнери мають різні правила щодо розміщення самого файлу банера - деякі зберігають його на своєму сервері, інші вимагають розміщення його на вашому сервері. У другому випадку вам потрібно закачати картинку до себе через все той же файл-менеджер або ФТП-клієнт. В цьому випадку не забудьте упевнитися, що адресу, вказану вами в коді банера, вставленому в сторінку, відповідає тому, куди ви насправді помістили картинку.